Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DISCOVERY HD ZA DISCOVERY HD SHOWCASE W CP (foto) (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Tuż po północy abonenci Cyfrowego Polsatu otrzymali dostęp do kanału Discovery Channel HD. Jak informował nadawca kanał zastąpił Discovery HD Showcase. Discovery Channel HD nadaje taką samą ramówkę jak wersja SD.Discovery Channel HD/Foto: @Viking


Discovery Channel HD/Foto: @pyra115


W czwartek koncern Discovery Networks Central & Eastern Europe, Middle East and Africa (CEEMEA) poinformował o wprowadzeniu kanału Discovery Channel HD w komunikacie:

Uruchomienie wersji simulcast Discovery Channel HD jest zmianą programową w naszym portfolio. Polscy widzowie mają obecnie możliwość oglądania swoich ulubionych programów z lokalnej, polskiej ramówki Discovery Channel w jakość High Definition. To oznacza, że ramówka Discovery HD Showcase nie będzie już dostępna na polskim rynku.

Discovery Channel HD jest dostępny u wszystkich wiodących operatorów telewizji kablowej i satelitarnej w Polsce, którzy dotychczas oferowali swoim klientom Discovery HD Showcase. Widzowie znajdą Discovery Channel HD w pakietach HD swoich operatorów. Pozycja kanału różni się rzecz jasna w zależności od operatora.

Styczniowa i lutowa ramówka Discovery Channel HD zawiera ponad 80% programów w natywnej rozdzielczości High Definition. Natomiast wszystkie premierowe serie i programy (czyli 100% premier, niemal 100% pasma prime time) nadawane jest w natywnym HD. Discovery realizuje obecnie wszystkie produkcje wyłącznie w High Definition.
- informuje nadawca.


Jingle reklamowe i zapowiedzi programów w Discovery Channel HD/Wideo: @Viking


Co ważne w związku ze zmianą nazwy stacji, abonentom Cyfrowego Polsatu nie przysługuje prawo do wypowiadania umów.

Kanał znajduję się na pozycji 125.
#1 | AR HD dnia 19.01.13 09:47
W końcu podmienili Uśmiech . Chociaż trochę szkoda Showcase.. ;P
#2 | gargus dnia 20.01.13 20:22
[tfu] blada crazy, wolałem Showcase cenzuracenzuracenzura
#3 | Midrach dnia 20.01.13 21:37
Przecież to kcenzura nie jest zmiana tylko wykopali jeden kanał z listy CP a dodali zdublowany sd. Jak prawnie sie to ma do podpisanych umów, niech nie ściemniają, bo prawnie można rozwiązać umowę jeżeli miało sie podpisana umowe na dany pakiet kanałów . Jeszcze jeden taki numer ze strony cp , a sprawę oddaje do sądu. Skończy się ich złodziejstwo. ZŁODZIEJE

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający