Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

BBC LIFESTYLE, MTV ROCKS ORAZ E! TYLKO W NOWEJ PAKIETYZACJI (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat sukcesywnie wyłącza kanały dostępne dotychczas w promocji "otwarte okno". Od 22 stycznia, od rana abonenci posiadający "stare" pakiety nie mają dostępu do kanałów BBC Lifestyle, MTV Rocks oraz E! Entertainment.

Przypomnijmy, że tzw. "otwarte okno" trwało do 20 stycznia włącznie, począwszy od tej daty operator zdecydował się na wyłączenia poszczególnych grup kanałów.

BBC Lifestyle, MTV Rocks oraz stacja E! dostępne są wyłączenie dla abonentów z nową pakietyzacją, posiadających pakiet Familijny Max HD.


Przypomnijmy, że wczoraj platforma wyłączyła z "otwartego okna" stacje Universal Channel i Sci-Fi Universal. Więcej na ten temat tutaj.

Najbliższe wyłączenia kanałów dla osób, które nie zmieniły jeszcze pakietów już niebawem, o których będziemy informować na bieżąco.

Aktualizacja: Dodatkowo Polsat Food Network został zablokowany w dekoderach bez umowy i pakiecie Darmowym HD.
#1 | mikun8 dnia 22.01.13 13:58
Polsat to spryciaże nowa pakietyzacja i znowu cię mamy na 3 lata ,najlepiej jak by pomału wszystko zaczeli wyłączac usuneli program z oferty i twiedzą że nie można umowy rozwiazac ,coraz to bardziej obniżaja standart za to cena w góre ale reklama zawsze tanio BrawoSmutek
#2 | jakubl7545 dnia 22.01.13 15:33
A wiecie może kiedy wyłączą filmbox action?
#3 | PN dnia 22.01.13 15:45
@jakubl7545 Nie wiadomo, na pewno do końca tygodnia, jeśli będzie już po wszystkim lub czegoś się dowiemy napiszemy o tymUśmiech.
#4 | Midrach dnia 22.01.13 17:48
A ja czekam do końca umowy i przechodze do U P C Brawo nie dam sie wciagnąć w nowa pakietyzacje i umowę na 30 msc
#5 | Prokop dnia 23.01.13 09:00
Myślę, że w nowej pakietyzacji bardzo dużym powiedzeniem będzie się cieszył Pakiet Familijny Max HD. Zawiera paczkę BBC za którą tęsknili abonenci CP + wiele innych ciekawych stacji no i cena. Jedynie 49,90 zł to niewiele za taką porcję rozrywki.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający