Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ANNA GŁOGOWSKA NOWĄ PROWADZĄCĄ ''TYLKO TANIEC. GOT TO DANCE"Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Anna Głogowska - zawodowa tancerka najwyższej międzynarodowej klasy ''S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych wspólnie z Maciejem Dowborem poprowadzi taneczne show "Tylko Taniec. Got to dance". Głogowska zastąpi dotychczasową prowadzącą, czyli Katarzynę Kępkę. Start III edycji 1 marca o 20:00.


Zmianie ulegnie również skład jury - o tym, kto zasiądzie w fotelu jurora na miejscu Krystyny Mazurówny, dowiemy się lada dzień.

- Okazało się, że ponad 60% zgłoszeń to tancerze ulicy, tańczący hip hop i breakdance. I chcemy znaleźć do jury kogoś, kto zna się na tym rodzaju tańca i jest dla tych młodych autorytetem w ich środowisku - tak zmianę na fotelu jurora tłumaczy Nina Terentiew, członek zarządu i dyrektor programowy Telewizji Polsat. Krystyna Mazurówna nie żegna się do końca z tanecznym show - będzie gościem honorowym polskiej edycji ''Tylko taniec. Got to dance". Na pewno zobaczymy ją w odcinku finałowym trzeciej serii.

Na Facebooku istnieje możliwość odtwarzania i oglądania poszczególnych wykonań uczestników. Powstaje również top lista najchętniej oglądanych uczestników programu. Przygotowany na potrzeby programu fanpage formatu, stanowi główne narzędzie komunikacji z użytkownikami, uczestnikami castingów i ich kibicami. Na ten moment oficjalny fanpage programu (www.facebook.com/tylkotaniec) ma już tysiące fanów.

Główną nagrodą w programie jest 100 tys. złotych oraz występ na Sopot TOPtrendy Festiwal 2013. Pierwszą polską edycję wygrał fenomenalny Dawid Ignaczak, który zachwycił wszystkich genialnym poppingiem, drugą - Krzysztof Kozak, dzielny uczestnik, chorujący na SM, którego pokochały miliony widzów, oddając swoje głosy SMS w wielkim finale właśnie na niego.

W jury III edycji ''Tylko taniec" zasiądą na pewno: Joanna Liszowska, Michał Malitowski i Alan Andersz.
#1 | AR HD dnia 24.01.13 08:56
I fajnie, ale ogólnie ona ładniejsza jest niż p.Kępka Pokazuje język
#2 | Prokop dnia 24.01.13 09:25
Zmiany z pewnością przyciągną kolejnych widzów. P. Głogowska w sumie mogłaby w jury zasiąść hehe jako specjalista w tańcu,ale ciekaw jestem jak sobie poradzi jako współprowadząca. Bez p. Mazurówny będzie mniej kolorowo ale Polsat z pewności znajdzie kogoś równie dobrego na jej miejsce. Fajnie, że stacja jest na tyle elastyczna, że dostosowuje formę do uczestników. To czekamy na nową edycję.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający