Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP WYŁĄCZYŁ KOLEJNE KANAŁY Z "OTWARTEGO OKNA"Drukuj

Cyfrowy Polsat
Kolejne kanały, do których dostęp został zablokowany to Sundance, wersja SD i HD. Przy czym jak wiadomo są one niezmiennie dostępne dla abonentów posiadających już nowe pakiety.Warto wspomnieć, iż kanał Sundance w wersji SD, E!, CBS Action, Da Vinci Learning oraz kanały VOD można oglądać tylko za pośrednictwem dekoderów HD, ponieważ są one umieszczone na transponderze pracującym w standardzie DVB-S2, co jednoznacznie wyklucza odbiór sygnału dekoderom starszego typu (SD).

KOLEJNE WYŁĄCZENIA: BBC ENTERTAINMENT I BBC KNOWLEDGE

BBC LIFESTYLE, MTV ROCKS ORAZ E! TYLKO W NOWEJ PAKIETYZACJI

CP KOŃCZY PROMOCJĘ "OTWARTE OKNO DLA WSZYSTKICH"

Operator nadal zachęca do wymiany dekoderów SD na HD. Można to zrobić bezpłatnie w Autoryzowanych Punktach Sprzedaży Cyfrowego Polsatu.

Kanały Sundance SD i HD są od 24 stycznia dostępne dla posiadaczy pakietu Film HD.
#1 | Mentoris dnia 24.01.13 15:01
Niech wyłączają. Ja podpisałem przez telefon umowę migracyjną i mam wszystko w ofercie. Jak ktoś nie chce, to nie.
#2 | mikun8 dnia 24.01.13 19:55
Wyłaczają jak chca ja mam pakiet film hd a tak wylaczyli Sudance.Sudance hd,a ma byc w pakiecie Film HD licza ze kazy szybko zmieni pakietyzacje zeby placic nastepne 3 latka Smutek
#3 | AR HD dnia 24.01.13 20:33
@mikun8, jeśli masz pakiet Film HD to powinieneś mieć Sundance i Sundance HD. Jeśli tak nie jest, skonsultuj się z CP lub ponów uprawnienia Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający