Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PBN: GOŁOTA VS. SALETA - START SPRZEDAŻY W PPV. EROTYKA W PREZENCIEDrukuj

PPV CP
Już od dzisiaj można zamawiać dostęp do gali Polsat Boxing Night: Gołota vs Saleta, którą 23 lutego br. będą mogli obejrzeć w systemie „pay-per-view” (PPV) klienci Cyfrowego Polsatu i telewizji internetowej ipla.


Po 13 latach oczekiwania po raz pierwszy na ringu spotkają się Andrzej Gołota i Przemysław Saleta – legendarni polscy bokserzy, którzy stoczą ze sobą 10-rundowy pojedynek. Gala Polsat Boxing Night, dostępna na żywo z trójmiejskiej Ergo Areny, również w jakości HD, oferowana jest w cenie 40 zł.

Gala Polsat Boxing Night to w sumie aż 9 pojedynków bokserskich. Przed walką wieczoru w trójmiejskiej Ergo Arenie zmierzą się także największe polskie nadzieje wagi ciężkiej: Artur Szpilka i Krzysztof Zimnoch.

Dostęp do walk pięściarzy w usłudze PPV mogą zamówić wszyscy abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Osoby, które nie korzystają z usług Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia gali na żywo w telewizji internetowej ipla - za pośrednictwem strony www.ipla.tv, aplikacji ipla na komputery z systemem Windows, aplikacji mobilnych (Android) oraz typu Smart TV (LG). W ipla wydarzenie będzie dostępne dla internautów z całego świata. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w aplikacji ipla wynosi 40 zł, a dla widzów online z zagranicy – 20 dolarów. Widzowie, którzy wykupią walkę w PPV Cyfrowego Polsatu, po zakończeniu Polsat Boxing Night otrzymają w prezencie dostęp do kanału Blue Hustler do końca wieczoru.

Przekaz z gali w Trójmieście będzie nadawany w dwóch formatach – tradycyjnym (SD) oraz w wysokiej rozdzielczości (HD). Transmisja rozpocznie się o godz. 18.00 (start studia gali). W walce wieczoru zmierzą się: Andrzej Gołota, który 4-krotnie w swojej karierze walczył o pas mistrza świata największych światowych federacji oraz Przemysław Saleta – mistrz interkontynentalny w boksie federacji WBC i IBO oraz Mistrz Europy EBU.

W Cyfrowym Polsacie transmisja w standardowej rozdzielczości będzie dostępna na kanale 51, a w HD - na pozycji 117. Zamówienia można składać już od 25 stycznia za pomocą jednego z trzech najbardziej dogodnych kanałów komunikacji:
1. Przez SMS o treści: nr karty dekodera.WALKA, wysyłany na nr 7043
2. W internetowym Centrum Obsługi Klienta na www.cyfrowypolsat.pl
3. W telefonicznym Centrum Obsługi Klienta (dedykowane numery telefonu: dla użytkowników tel. stacjonarnego - 801 00 50 50, 222 127 255 oraz komórkowego - 699 44 50 50)

Zamówienia przyjmowane będą do 23 lutego do godz. 22:45, ale ze względów technicznych platforma nie gwarantuje dostępu do wydarzenia dla zamówień złożonych w dniu 23 lutego po godz. 18.00.

Klienci mogą skorzystać z dogodnych form płatności:
1. Opłaty doliczonej do najbliższego rachunku za usługi Cyfrowego Polsatu (to opcja dla wszystkich abonentów nie posiadających zaległości w opłatach za regularne usługi)
2. Przedpłaty realizowanej z wolnych środków zgromadzonych na koncie abonenckim
3. E-płatności

Walkę gwiazd w usłudze PPV przez Internet, również w jakości HD, będzie można oglądać poprzez stronę www.ipla.tv, aplikację ipla na komputery z systemem Windows, aplikacje mobilne (Android) oraz typu Smart TV (LG). Możliwość zamówienia i obejrzenia na żywo gali Polsat Boxing Night mają fani na całym świecie. Wirtualny bilet na walkę można kupić na stronie www.ipla.tv od 25 stycznia. Płatności można realizować drogą elektroniczną – kartą kredytową lub przelewem.
#1 | Adam Okoniewski dnia 25.01.13 17:01
Koszt 40 zł Smutek No i standard erotyka.
#2 | Grzegorz Stapinski dnia 25.01.13 17:31
To ja wolę dmuchanko niż dwóch dziadkówPolewka
#3 | tadeusz242 dnia 26.01.13 06:52
Polewka Trzeba być psychicznie chorym żeby za ten syf płacić Polewka
#4 | Midrach dnia 26.01.13 22:50
O wielki Polsacie dzięki za udostępnienie za jedyne 40 zeta tak wspaniałej wali dwóch dziadków . Niech moc będzie z wami cymbałami co za ten syf zapłacą
#5 | Adam Okoniewski dnia 26.01.13 22:56
Midrach, Proszę abyś bardziej delikatniej się wypowiadał. Ok? A po za tym znajdą się i tacy co się skuszą na tą walkę> Ja osobiście żałuję że walka Szpilki tam też będzie.
#6 | Grzegorz Stapinski dnia 27.01.13 12:46
cenzura Szpilka powinien być tam gdzie jego miejsca ,a chyba wszyscy wiedzą gzie !!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający