Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: NIEKTÓRE NOWE KANAŁY NADAL DOSTĘPNE W "STARYCH" PAKIETACHDrukuj

Cyfrowy Polsat
Mimo, iż Cyfrowy Polsat zakończył promocję "Otwarte okno", to nieliczni abonenci nadal zgłaszają, że mają dostęp do kilku stacji z oferty Cyfrowego Polsatu, które uczestniczyły w wyżej wymienionej promocji.

Dostęp do kanałów: Filmbox Action, CBS Action, Polsat Film HD został przydzielony niektórym abonentom. Jak informują Autoryzowane Punkty Sprzedaży Cyfrowego Polsatu, kanały te będą dostępne dopóki nie zostanie przedstawiona abonentowi konkretna oferta migracyjna na nowe pakiety, w których te kanały się znajdują.

Aby dowiedzieć się, czy nowa oferta jest dostępna wystarczy zadzwonić na Infolinię CP, bądź odwiedzić APS. Istnieje również możliwość wysłania pytania ws. nowych pakietów poprzez iCOK.
#1 | Mentoris dnia 28.01.13 19:56
Byłem w APS - nie mieli dla mnie żadnej oferty. Na infolinii mieli. Nie chodźcie do APS.
#2 | AR HD dnia 28.01.13 20:06
Potwierdzam, infolinia jest częściej lepiej poinformowana niż APS-y Uśmiech
#3 | Adam Okoniewski dnia 29.01.13 08:53
Tak dokładnie APS-y nie mają ofert. Byłem by se zapytać o nową pakietyzację to mi zaproponowali wszystko za kwotę 100 zł.A zadzwoniłem na infolinię i była oferta atrakcyjniejsza.Popieram Mentorisa załatwiajcie przez infolinię.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający