Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZNAMY JUŻ CZWARTEGO JURORA W "TYLKO TANIEC. GOT TO DANCE"Drukuj

Tylko Taniec. Got to dance
Znana i ceniona choreograf, tancerka i nauczycielka hip hopu - Anna "Youya" Jujka została nową jurorką w show Telewizji Polsat "Tylko Taniec. Got to dance". Anna Jujka zastąpiła Krystynę Mazurównę.


Youya tańczy od 7-go roku życia. W ciągu swojej 26-letniej pracy z tańcem miała styczność z wieloma technikami tanecznymi, dzięki czemu posiada umiejętność łączenia takich stylów jak: jazz, modern dance, contemporary, broadwayjazz, hip hop, ragga, house i wiele innych. Doświadczenie zdobywała w Polsce, Niemczech, Anglii, Francji. Brała udział w licznych przedsięwzięciach artystycznych: spektaklach, pokazach firmowych, koncertach itp. na terenie całego kraju, ale i za granicą (m.in. Kopenhaga, Wilno, Bonn). Pracowała również jako choreograf przy Sopot TOPtrendy Festiwal. Obecnie jest pedagogiem, jak i założycielką w warszawskim Studiu Kultury Ulicznej STEP DEALERS i studiu tańca "Free Art Fusion". Współpracuje ze szkołami tańca w Polsce i za granicą (warsztaty, szkolenia, choreografie,), oraz z teatrem ROMA. Jest stałym wykładowcą na kursie instruktorskim z zakresu tańca hip hop.

ANNA GŁOGOWSKA NOWĄ PROWADZĄCĄ ''TYLKO TANIEC. GOT TO DANCE"

Obok Ani Jujki, w tanecznym show zobaczymy niezmiennie: Joannę Liszowską, Michała Malitowskiego i Alana Andersza.

Taneczne show ''Got to dance" poprowadzą Maciek Dowbor oraz Anna Głogowska, tancerka najwyższej międzynarodowej klasy ''S" w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. Premierowy odcinek trzeciej serii już 1 marca o godz. 20.00.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający