Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

SUPER BOWL XLVII NA ŻYWO W POLSACIE SPORT/HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
W niedzielę w Nowym Orleanie drużyny San Francisco 49ers i Baltimore Ravens zagrają w finale ligi futbolu amerykańskiego NFL.Super Bowl to zawsze wielkie wydarzenie, ale jego 47. odsłona zapowiada się niesamowicie, nawet jak na bardzo wyśrubowane standardy.


Każdy mecz emocjonuje miliony, a Super Bowl wywołuje wśród Amerykanów prawdziwe szaleństwo. Przez trzy ostatnie lata transmisja decydującego spotkania ustanawiała rekord najlepiej oglądanego programu telewizyjnego w historii. Poprzednia edycja, w której New York Giants pokonali New England Patriots 21:17, przyciągnęła przed odbiorniki ok. 111,3 mln mieszkańców tego kraju (liczba ludności wynosi ok. 315 mln). Dodatkowo ponad dwa miliony śledziły ją przez internet.


00.00 - Super Bowl XLVII : San Francisco 49ers - Baltimore Ravens na żywo w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD w niedzielę.


Informuje:Polsat Sport
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający