Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

PLUS: CAŁKIEM NOWA OFERTA DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCHDrukuj

Plus
Od jutra Plus zmienia wszystkie promocje abonamentowe dla klientów indywidualnych i wprowadza całkowicie nowe oferty. Nowa oferta oznacza postawienie na prostotę i promocje ''bez gwiazdek'', w których wszystkie elementy oferty znajdują się w jednym abonamencie.


Najważniejsze nowości, to:
* obniżenie ceny za połączenie głosowe do Play i pozostałych mniejszych operatorów, czyli jedna stawka do wszystkich sieci,
* rozszerzenie dotychczasowej wymienności minut na SMSy również o MMSy,
* najniższa cena, tylko 18 gr, za SMSa poza abonamentem,
* obniżenie ceny transmisji danych do 12 gr za 100 kB.
* największe pakiety internetowe,
oferta najszybszego internetu LTE w smartfonie!

Klienci, którzy zwracają uwagę na wydatki i nie chcą płacić wysokich rachunków mogą skorzystać z ofert ''oszczędzasz z telefonem'', ''oszczędzasz ze smartfonem'' oraz ''oszczędzasz - tylko SIM. Dla klientów zainteresowanych nowoczesnymi smartfonami w niskiej cenie i swobodnym korzystaniem z internetu przygotowano oferty ''masz smartfon'', ''masz smartfon LTE bez limitu'' i ''masz Oba Ma''. Lubiący swobodnie rozmawiać przez telefon i oczekujący nielimitowanych połączeń z najbliższymi i dużych pakietów minut do pozostałych sieci mogą skorzystać z oferty ''gadasz''.

Plus jako pierwszy operator w Polsce wprowadza do swojej oferty smartfony, które pozwalają na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE. W zasięgu LTE jest już blisko 20 milionów Polaków, a sieć została przygotowana na obsługę transmisji danych LTE w telefonach, nie tracąc możliwości zestawiania połączeń głosowych w trakcie korzystania z LTE, co uzyskano dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB). Mimo, że usługa jest na razie dostępna tylko w ofercie ''bez limitu'', to do obsługi standardu LTE przygotowane już zostały wszystkie nowe taryfy.

Oszczędzasz, Masz, Gadasz to odpowiedź na potrzeby klientów, którzy w nowej ofercie Plusa odnajdą dla siebie najlepsze warunki na rynku.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający