Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

WIOSENNA RAMÓWKA POLSATU - BĘDZIE SUKCES?Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat prezentuje ramówkę na wiosnę 2013. Niektóre pozycje zostaną wyemitowane wcześniej niż rok temu, bo już pod koniec lutego. Nie zabraknie nowych propozycji jak i sprawdzonych już formatów. Będzie sukces?


"Kości" - od 24 lutego premierowy 8 sezon. Mroczne zagadki kryminalne, rozwiązuje błyskotliwie inteligentna i pozornie niewrażliwa, antropolog Brennan (Emily Deschanel) i pewny siebie, a zarazem czarujący agent federalny Booth (David Boreanaz). Tę dwójkę wspierają przyjaciele tworząc drużynę, której nie oprze się żadna tajemnica... Emisja w każdą niedzielę o 22:00.

"Tylko muzyka. Must be the music" - emisja od 24 lutego V edycja show. W jury niezmiennie zasiądą: Kora, Elżbieta Zapendowska, Adam Sztaba i Wojtek Łozo Łozowski. Emisja w każdą niedzielę o 20:00.

"Na krawędzi" - NOWOŚĆ! - serial przywitamy 28 lutego o godzinie 22:00. W rolach głównych zobaczymy m.in.: Urszula Grabowska, Maria Niklińska, Marek Bukowski, Przemysław Sadowski, Maja Hirsch. Niewyrównane rachunki sprzed lat, zawiła intryga kryminalna i kobieta pełna tajemnic w centrum wydarzeń. Kobieta, która rozlicza się ze swoją przeszłością i sama wymierza sprawiedliwość oraz grupa policjantów prowadzących śledztwo zgodne z literą prawa i paragrafem.

"Tylko taniec. Got to Dance" - emisja od 1 marca. Nową jurorką będzie Anna "Youya" Jujka, a prowadzącą Anna Głogowska. Uczestnicy występują przed jury, które następnie ocenia wykonanie. Aby uczestnik mógł przejść do następnego etapu, musi zdobyć co najmniej trzy pozytywne noty. W przypadku dwóch pozytywnych not uczestnik może zaprezentować drugi, wybrany przez siebie taniec.

Do ramówki powrócą "Przyjaciółki" - emisja w czwartki o nowej godzinie (21:00). Cztery ''Przyjaciółki'' zdobyły serca milionów widzów, a każdy widz zyskał dawkę poruszających historii doprawionych szczyptą kobiecego humoru. Nowe odcinki serialu to energetyczny koktajl złożony z uśmiechu i łez, wsparcia i rywalizacji, nadziei i zwątpienia, bo życie Przyjaciółek miewa słodko-gorzki smak. Tej wiosny będziemy żyć gorącym romansem Zuzy (Anita Sokołowska) z nowym pracownikiem banku, będziemy trzymać kciuki za Patrycję (Joanna Liszowska) i jej zabieg in vitro, wesprzemy Ankę (Magda Stużyńska-Bauer) w trudnych życiowych wyborach, będziemy dopingować Ingę (Małgorzata Socha) w poszukiwaniu pracy i wyborze odpowiedniego faceta!

"Zdrady" - NOWOŚĆ! Każdy emitowany odcinek będzie opowiadał historię innej pary której partner podejrzewa o zdradę.Widzowie zobaczą jak w odkryciu prawdy pomaga mu prywatny detektyw, a pomocy udziela psycholog. Emisja w czwartki o godzinie 20:00.

Telewizja Polsat przygotowała również nowe odcinki produkcji "Trudne sprawy" (emisja od 11 lutego o 14:45), "Dlaczego ja?" (od 11 lutego o 17:00) , "Pamiętniki z wakacji" (od 2 marca - so i nd o 17:45), oraz "Malanowski i Partnerzy" (od 25 lutego o 16:30), a także "Świata według Kiepskich" (od 6 marca o 20:00).

Wiosną 2013 roku Polsat wyemituje doskonałe pozycje filmowe między innymi: "Szalone serce", "Burleska", "Avatar", "Turysta" .
#1 | mariusz26lat dnia 07.02.13 19:55
Nerwicy od tych produkcji można dostać, ludzie co ta telewizja puszcza. Zwłaszcza paradokumenty.
#2 | gung dnia 08.02.13 07:55
no same gnioty
Szok

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający