Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KOŁTOŃ VS SALETA DZIŚ W POLSACIE SPORT/HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
Roman Kołtoń, ekspert i komentator Polsatu Sport oraz Przemysław Saleta, jeden z najlepszych bokserów w historii Polski zasiądą naprzeciwko siebie w programie "Kulisy sportu" w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD.

Zdaniem Przemysława Salety walka z Andrzejem Gołotą będzie dobrym ukoronowaniem jego kariery.

Saleta deklaruje, że nie czuje niechęci czy nienawiści wobec swojego najbliższego rywala i traktuje tę walkę tylko jako sportowe wyzwanie, bez osobistych podtekstów. - "Niewątpliwie jednak jest to wymarzony przeciwnik na zakończenie kariery. Dwukrotnie miało już dojść do naszej walki, w 2000 i 2005 r. Byliśmy jednak porównywani już długo wcześniej, od początku naszych karier".

Jego zdaniem pojedynek w Ergo Arenie będzie symbolicznych podsumowaniem pierwszych 20 lat boksu zawodowego w Polsce. Saleta ostatnią walkę bokserską stoczył w lutym 2006 roku. Ponad rok później poddał się operacji usunięcia nerki, którą oddał córce. Potem brał udział również m.in. w galach mieszanych sztuk walk. Pięściarz ma na koncie 43 wygrane (w tym 21 przed czasem) i siedem porażek (wszystkie przed czasem).


Kulisy sportu - Przemysław Saleta: premiera 8.02 o godz. 20.10 w Polsacie Sport i Polsacie Sport HD
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający