Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

T-MOBILE EKSTRAKLASA ZNIKNIE Z PS? POWSTAJE KANAŁ EKSTRAKLASA TVDrukuj

Polsat Sport (HD)
Wszystko wskazuje na to, że niedługo kanały grupy Polsat stracą dostęp do meczów T-Mobile Ekstraklasy. Jak informuje oficjalna strona internetowa Ekstraklasy, złożono już wniosek o osobny kanał, w którym mają być umieszczone mecze najlepszej polskiej ligi.


- Z wnioskiem do Krajowej Rady skierowaliśmy komplet dokumentów opisujących infrastrukturę techniczną wraz z zarezerwowanym miejscem na satelicie Eutelsat Hot Bird, plany rozwoju i profil kanału "Ekstraklasa TV". Oczywiście koncentrujemy się na meczach piłkarskiej Ekstraklasy, ale nie tylko. Dopełnieniem treści redakcyjnych mają być inne ciekawe relacje sportowe, a także programy studyjne - mówi Bogusław Biszof, prezes zarządu Ekstraklasy SA. -Za część techniczną przedsięwzięcia odpowiada spółka LIVE PARK, która ma za zadanie dbać o to, aby piłkarska Ekstraklasa była pokazywana w Polsce oraz kilkudziesięciu innych krajach świata w najwyższej możliwej jakości telewizyjnej - dodaje.

W grudniu 2012 roku, w wyniku porozumienia pomiędzy dwoma dotychczasowymi udziałowcami spółki LIVE PARK, właściciel 51 proc. udziałów Ekstraklasa SA nabył pozostałe 49 proc. udziałów od firmy U.COM Media stając się wyłącznym właścicielem spółki LIVE PARK.


Obecnie pełne prawa do T-Mobile Ekstraklasy (do końca sezonu 2013/2014) posiada Canal+, który dzieli je z Grupą Polsat oraz Eurosportem 2.

Informuje: Ekstraklasa S.A.
#1 | Adam Okoniewski dnia 13.02.13 11:20
Ja mówię od razu.Jak kanał powstanie to zamawiam.Bez wstydu że to polski futbol.Pokazuje język

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający