Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

PLUS: TARYFY OMG TAKŻE DLA FIRMDrukuj

Plus
Od poniedziałku 18 lutego Plus wprowadza całkowicie nową ofertę dla klientów biznesowych. Efektywna komunikacja w biznesie, mobilny dostęp do internetu i redukcja kosztów to czynniki ważne dla przedsiębiorców. Odzwierciedleniem tych oczekiwań jest oferta Oszczędzasz, Masz, Gadasz dla klientów biznesowych.


Wprowadzono:
- nielimitowane rozmowy w sieci Plus i na stacjonarne,
- nielimitowane SMS-y do wszystkich sieci,
- największe pakiety internetowe,
- ofertę najszybszego internetu LTE w smartfonie,
- obniżenie ceny za połączenie głosowe do Play i pozostałych mniejszych operatorów, czyli jedną stawkę do wszystkich sieci.

Klienci stawiający na swobodę komunikacji skorzystają z oferty nielimitowanych rozmów w sieci Plus i na numery stacjonarne, nielimitowanych SMS-ów do wszystkich sieci.

Przedsiębiorcy intensywnie korzystający z dostępu do internetu otrzymają ofertę smartfonową z terminalami LTE i pakietami pozwalający na komfortowe korzystanie z najszybszego internetu w Plusie. Mogą również skorzystać z oferty smartfon i tablet w jednym abonamencie, czyli Masz OBA w Bez limitu dla Firm.

Dla firm optymalizujących koszty Plus przygotował oferty minutowe bez telefonu, z bardzo niskim abonamentem, podwójnymi pakietami minut, nielimitowanymi połączeniami w Plusie i na stacjonarne oraz pakietami nielimitowanych SMS-ów. Mogą oni również skorzystać z oferty, w której usługi bez limitu są wliczone już abonament.

Klienci przenoszący numer z innej sieci do Plusa mogą liczyć na specjalny rabat w miesięcznym abonamencie.

Plus wprowadził do swojej oferty dla firmy również smartfony LTE. Dzięki zastosowaniu rozwiązania Circuit-Switch Fallback (CSFB) pozwalają one na korzystanie z najszybszego mobilnego internetu LTE, nie tracąc jednocześnie możliwości zestawiania połączeń głosowych.

Oferta tylko SIMjest dostępna również w dwóch abonamentach w wersji bez limitu:
- za 75 zł miesięcznie (65 dla przenoszących numer) dostępne są nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-yoraz bezpłatny przez jeden miesiąc pakiet internetowy 1 GB, który później kosztuje 7 zł.
- za 85 zł miesięcznie (75 dla przenoszących numer) dostępne są w abonamencie nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y oraz pakiet internetowy w wysokości 2,5 GB.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający