Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: DODATKOWE KANAŁY W KAŻDYM PAKIECIEDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat wprowadza w życie nową promocje, dzięki której abonent wybierając odpowiedni pakiet i podpisując umowę na 15 miesięcy, otrzymuje dodatkowe kanały w prezencie aż na 3 miesiące. Dodatkowo abonament naliczany jest również od 3 miesiąca od podpisania umowy. Oferta dostępna jest tylko przy zamówieniu online.

W pakiecie Mini HD za 14,90 zł dostaniemy:
- pakiet Mini HD 3 miesiące bez opłat,
- dodatkowo 13 kanałów w prezencie na 3 miesiące: Comedy Central, Disney XD, History, CBS Reality, CBS Drama, Wedding TV, TVN Meteo, Superstacja, Nat Geo Wild, Visat Explorer, Viasat Nature, Viasat History, Polsat Sport Extra.

Z pakietem Familijnym HD oferowane jest 20 kanałów dodatkowych (bez żadnych opłat przez 3 miesiące). Wybierając pakiet Familijny Max HD, abonent dostaje pakiet Sport HD + Film HD (3 mies. gratis), natomiast z pakietem Familijny Max HD + Film HD, pakiet Sport HD (3 mies. bez opłat).

Jeśli abonent zdecyduje się na pakiet Familijny Max HD+ Sport HD, dostanie na 3 miesiące bez opłat pakiet Film HD.

Z pakietem Premium abonent otrzyma na 3 miesiące gratis dostęp do usługi HBO GO. IplaMix oferowana jest przez cały okres umowy.
#1 | PolsatBiznes dnia 19.02.13 17:16
Naprawdę ciekawe odpowiedz na NC+
#2 | brig dnia 19.02.13 18:00
W porównianiu z tym co było to jest jakaś porażka.
#3 | AR HD dnia 19.02.13 18:02
Oj wydaje mi się że było gorzej, teraz są kanały w prezencie i 3 mies bez opłat na start Uśmiech
#4 | jaro25 dnia 19.02.13 18:05
Szukają Jeleni myślą że, zaraz kolejka się ustawi Po tą promocję Polewka
#5 | Prokop dnia 28.02.13 09:42
Nie dosyć, że nie trzeba wychodzić z domu i nigdzie iść to jeszcze dostajemy 3 miesiące, podczas których nie płacimy abonamentu, ale też kanały z wyższego pakietu. Jest czas żeby zweryfikować, który ostatecznie chcemy po tych 3 miesiącach. I znów CP daje wybór.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający