Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

OFICJALNE WAŻENIE PRZED WALKĄ GOŁOTA VS SALETA W PS/HD I PSNDrukuj

Polsat Sport (HD)
Gala Polsat Boxing Night z walką Andrzej Gołota - Przemysław Saleta już w ten weekend. Walkę będzie można oglądać w telewizji w płatnym systemie PPV. Za darmo, dzień wcześniej, widzowie Polsat Sport/HD i Polsat Sport News zobaczą na żywo oficjalne ważenie przed galą.


Transmisja na żywo w piątek 22 lutego godzinie 15:00 na sportowych kanałach Polsatu. Gala Polsat Boxing Night: Gołota - Saleta pokazywana będzie w jakości SD i HD. Obraz z Ergo Arenie zarejestruje 16 kamer, dzięki którym widzowie PPV w Cyfrowym Polsacie i ipla, będą mogli dotrzeć do szatni zawodników, obserwując poza samą walką również ostatnie chwile przed starciem.

Dostęp do gali Polsat Boxing Night w usłudze PPV mogą zamówić wszyscy abonenci i użytkownicy dekoderów Cyfrowego Polsatu. Osoby, które nie korzystają z usług Cyfrowego Polsatu mają możliwość zobaczenia gali na żywo w telewizji internetowej ipla - za pośrednictwem strony www.ipla.tv, aplikacji ipla na komputery z systemem Windows, aplikacji mobilnych (Android) oraz typu Smart TV (LG). W ipla wydarzenie będzie dostępne dla internautów z całego świata. Jednorazowa opłata za dostęp do gali w Cyfrowym Polsacie albo w aplikacji ipla wynosi 40 zł.


Informuje: Boxingnews.pl / cyfrowypolsatnews.pl
#1 | Adam Okoniewski dnia 21.02.13 21:39
Tyle hałasu o nic. Uśmiech
#2 | tadeusz242 dnia 22.02.13 18:43
Polewka Nigdy bym tego badziewia nie oglądał , nawet za darmo jak by było Polewka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający