Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"KOŚCI" SEZON 8 JUŻ OD 24 LUTEGO W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Premierowy, 8. sezon "Kości" od 24 lutego na antenie Telewizji Polsat. Mroczne zagadki kryminalne, rozwiązuje błyskotliwie inteligentna i pozornie niewrażliwa antropolog Brennan (Emily Deschanel) i pewny siebie, a zarazem czarujący agent federalny Booth (David Boreanaz). Tę dwójkę wspierają przyjaciele tworząc drużynę, której nie oprze się żadna tajemnica...


W odcinku otwierającym najnowszy, 8. sezon "Kości" drużyna kontynuuje poszukiwanie dowodu, którym zdołają obalić to absurdalne oskarżenie. Czy wspólnym wysiłkiem uda im się dowieść niewinności swojej przyjaciółki? Jaką rolę w tym śledztwie odegrają... kwiaty, znalezione przez nich przy "najnowszych" kościach. I co najbardziej szokujące, kolejne tropy wydają się sugerować, że Pelant, chociaż sam jest piekielnie sprawnym hakerem, to musi jednak korzystać z pomocy kogoś, kto jest wewnątrz Systemu. Kogoś z FBI? Ale zanim dojdzie do krwawej konfrontacji z tym psychopatą, bohaterowie tego serialu zmierzą się z innymi, równie wciągającymi zagadkami kryminalnymi.

Zawiązanie akcji w każdej z tych opowieści dostarczy przyjemności zwłaszcza miłośnikom mocnych wrażeń i czarnego humoru. Potem czeka nas cały wachlarz silnych emocji - od przerażenia i strachu po romantyczne uniesienia i wzruszające wyznania. Booth i Brennan kochają się i on będzie popierał nawet jej plany... kandydowania na urząd Prezydenta Stanów Zjednoczonych. Magia poezji erotycznej sprawi, że również Cam zakocha się ze wzajemnością w kimś z... drużyny. Jest inteligentny, przystojny i wydają się stworzeni dla siebie. Natomiast Sweets z powodu miłosnych perypetii... wprowadzi się do Bootha i Brennan i namiesza w ich związku. Angela ma już dość rysowania trupów i z miłości do sztuki... zdradzi Hodginsa. Ale czy Brennan, Booth i ich przyjaciele mogą czuć się bezpieczni, dopóki ktoś tak podstępny, jak ich obecny przeciwnik - Christopher Pelant i zły do szpiku kości żyje?

"Kości" (tytuł oryg. "Bones") to obecnie jeden z najpopularniejszych seriali kryminalnych na świecie. Prezentowane z powodzeniem w wielu krajach, cieszą się też uznaniem krytyków, o czym świadczą dwie nominacje do telewizyjnych Oscarów, czyli Emmy (2009, 2012). Najważniejsze jednak, co widzowie sądzą o tej wyjątkowej produkcji telewizyjnej. A amerykańska publiczność doceniła zwłaszcza najnowsze sezony i "Kości" otrzymały trzy nominacje do nagrody People's Choice (2011 - 2013) w kategorii: Ulubiony telewizyjny kryminał. Podobnie uhonorowane zostały gwiazdy tego serialu: Emily Deschanel i David Boreanaz.

Emisja w Polsacie i Polsacie HD w każdą niedzielę o 22:00.
#1 | Adam Okoniewski dnia 21.02.13 21:37
SUPER. Czekałem na ten serial Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający