Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

DARMOWE PREMIERY SERIALI TV POLSAT W IPLADrukuj

IPLA
Wraz z wiosenną ramówką Telewizji Polsat rusza akcja bezpłatnego udostępniania premier seriali i programów w ipla na wszystkich możliwych platformach od komputerów przez urządzenia mobilne po telewizory SmartTV i dekodery wybranych operatorów płatnej telewizji.


W każdym tygodniu udostępniane w takim modelu będą 24 odcinki najpopularniejszych seriali stacji. Już dziś, 21 lutego, internauci będą mogli obejrzeć pierwsze odcinki seriali „Przyjaciółki” oraz „Na Krawędzi”.

Internauci będą mogli bezpłatnie i przed premierą telewizyjną obejrzeć najnowsze odcinki seriali: „Przyjaciółki”, „Pierwsza Miłość”, „Świat według kiepskich”, „Na krawędzi”, „Dlaczego Ja?”, „Trudne sprawy”, „Malanowski i Partnerzy”, „Zdrady”. W przypadku seriali emitowanych co tydzień internauci mogą liczyć na kolejny odcinek wkrótce po wyświetleniu poprzedniego odcinka w TV Polsat, seriale emitowane codziennie będą udostępniane on-line dzień przed premierą telewizyjną.

Premiery seriali dostępne będą na wszystkich urządzeniach obsługujących ipla: komputerach (strona www.ipla.tv, aplikacja ipla dla Windows), urządzeniach mobilnych (iOS, Android, Windows Phone), urządzeniach SmartTV (Samsung, LG, Philips, Sony, Panasonic), dekoderach (Cyfrowy Polsat, Netia, Toya) oraz konsolach Playstation3. Oferta skierowana jest do internautów z terytorium Polski.

Ze względu na udostępnienie bezpłatnie części oferty dostępnej dotychczas w ramach płatnego pakietu iplaPREMIERY, cena tego abonamentu została obniżona do 9,90zł za miesiąc i obejmuje seriale TVP1 i TVP2, które można oglądać w ipla przed premierą telewizyjną. Są to formaty: „Na dobre i na złe”, „Rodzinka.pl”, „Nad rozlewiskiem”, „Klan”, „Barwy szczęścia”, „Wszystko przed nami”, „M jak miłość”, „Głęboka woda”, „Ojciec Mateusz”, Komisarz Alex”, „Rancho”, „Anna German”.


– Udało nam się udostępnić wszystkie gorące premiery serialowe Telewizji Polsat tego sezonu na wszystkich możliwych urządzeniach. Wykorzystujemy przy tej akcji pełen zasięg i wachlarz możliwości ipla. Internauci mają więc całkowitą dowolność, kiedy i na jakim urządzeniu chcą śledzić losy swoich ulubionych bohaterów jeszcze przed ich telewizyjną premierą – mówi Albert Szybiński, zastępca dyrektora marketingu ds. usług online w Cyfrowym Polsacie.
#1 | Prokop dnia 28.02.13 09:36
Jeśli ktoś zainteresowany jest serialami Polsatu /jedne z ciekawszych/ to wystarczy odpalić Iple i już. No chyba że ktoś jest serialomanakiem wtedy 9,9 za pakiet Premier i wszyyystkie seriale i ich przedpremiery oglądać można. Ipla to jednak przydatna bestia.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający