Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"WZÓR 5" OD 12 MARCA W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Polsat od 12 marca wyemituje powtórkowy 5 sezon serialu kryminalnego "Wzór". Emisja o nietypowej godzinie, bo w dni powszednie o 12:00. Serial w ramówce zastąpi "Szpilki na Giewoncie", których powtórki są emitowane właśnie w godzinach południowych.


Jest to piąty sezon popularnego serialu, którego bohaterami są agent FBI Don Eppes oraz jego brat, geniusz matematyczny Charlie. Wspólnie rozwiązują oni skomplikowane sprawy, w których konwencjonalne metody stosowane przez FBI nie wystarczają. Akcja pierwszych odcinków sezonu nawiązuje do wydarzeń z finału sezonu czwartego. Charlie zostaje uniewinniony i oczyszczony z zarzutów. Tymczasem Don zgłębia tajniki judaizmu. Do zespołu dołącza agentka Nikki Betancourt. Natomiast Buck Winters opuszcza więzienie i za wszelką cenę zamierza zemścić się na Donie. Pociąg pasażerski zderza się z towarowym. Zespół Dona musi wydobyć wszystkie ofiary katastrofy i ustalić czy kolizja była wypadkiem, czy też mają do czynienia z atakiem terrorystycznym.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający