Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT LEPIEJ OCENIANYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd spółki Cyfrowy Polsat S.A. informuje, że agencja ratingowa Standard & Poor's Rating Services ("S&P") podwyższyła perspektywę dla spółki Cyfrowy Polsat ze stabilnej na pozytywną, oznacza to, że Spółka jak i jej finanse mają się zadziwiająco dobrze.

Ponadto korporacyjny rating kredytowy przyznany Spółce na poziomie "BB". S&P podtrzymała także na poziomie 'BB' długoterminowy rating dla emisji niepodporządkowanych obligacji zabezpieczonych o wartości 350 milionów euro z terminem zapadalności w 2018 roku wyemitowanych przez Cyfrowy Polsat Finance AB (publ), szwedzką spółkę w pełni zależną od Cyfrowego Polsatu.

Zgodnie z raportem S&P, pozytywna perspektywa jest odzwierciedleniem opinii, iż w 2013 roku Cyfrowy Polsat, dzięki generowaniu silnych przepływów pieniężnych i konsekwentnemu zmniejszaniu zadłużenia, może przedstawić wskaźniki współmierne z wyższym ratingiem.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający