Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

CYFROWY POLSAT LEPIEJ OCENIANYDrukuj

Cyfrowy Polsat
Zarząd spółki Cyfrowy Polsat S.A. informuje, że agencja ratingowa Standard & Poor's Rating Services ("S&P") podwyższyła perspektywę dla spółki Cyfrowy Polsat ze stabilnej na pozytywną, oznacza to, że Spółka jak i jej finanse mają się zadziwiająco dobrze.

Ponadto korporacyjny rating kredytowy przyznany Spółce na poziomie "BB". S&P podtrzymała także na poziomie 'BB' długoterminowy rating dla emisji niepodporządkowanych obligacji zabezpieczonych o wartości 350 milionów euro z terminem zapadalności w 2018 roku wyemitowanych przez Cyfrowy Polsat Finance AB (publ), szwedzką spółkę w pełni zależną od Cyfrowego Polsatu.

Zgodnie z raportem S&P, pozytywna perspektywa jest odzwierciedleniem opinii, iż w 2013 roku Cyfrowy Polsat, dzięki generowaniu silnych przepływów pieniężnych i konsekwentnemu zmniejszaniu zadłużenia, może przedstawić wskaźniki współmierne z wyższym ratingiem.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający