Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

POLSAT Z KANAŁAMI W MUX 1?Drukuj

Polsat (HD)
Telewizja Polsat wystartowała w drugim konkursie na zagospodarowanie pierwszego multipleksu (MUX 1) naziemnej telewizji cyfrowej. Według informacji portalu ekonomia24.pl, nadawca złożył dwa wnioski do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, w których zaoferował kanał filmowy oraz dziecięcy.


Warto wspomnieć, że Telewizja Polsat ma już dwa kanały w naziemnej telewizji cyfrowej: Polsat i Polsat Sport News, oraz dwa kanały spółki Polskie Media: TV4 i TV6, których właścicielem jest Zygmunt Solorz-Żak. Wszystkie 4 stacje są ulokowane w drugim multipleksie (MUX 2).

Informuje: ekonomia24.pl
#1 | AR HD dnia 26.02.13 11:37
Filmowy to pewnie Polsat Film, a dziecięcy hm może być Polsat Jim Jam.. ?
#2 | Michal Juskowiak dnia 26.02.13 11:44
Też uważam, że będą to Polsat Film i Polsat JimJam, gdyż innych takowych Polsat w swoim portfolio nie posiada. Uśmiech
#3 | Adam Okoniewski dnia 26.02.13 11:53
Też tak uważam. Mają kanały pod swoją marką więc zaoszczędzą na czasie tworzenia nowego projektu. A zasięg stacji by był jeszcze większy. Uśmiech
#4 | Viking dnia 26.02.13 12:18
Odnosząc się do tytułu newsa to Polsat jeszcze nie ma kanałów na MUX-1. Uśmiech
#5 | Krzysztof Szymczynski dnia 26.02.13 16:03
Polsat Film to raczej bym nie chciał ale dla Polsatu Jim Jam to będzie wielki sukces. A KRRiT powinna to pomyśleć bo lepiej wstawić istniejący od paru lat kanał niż ciekać na nowy, który jest jeszcze w planach jak np. TVP ABC.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający