Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

''EXTRA SIM'' - KOLEJNA NOWOŚĆ W INTERNECIE CYFROWEGO POLSATUDrukuj

Cyfrowy Polsat
Oferta Cyfrowego Polsatu została powiększona o nową usługę - ''Ekstra SIM''. Korzystać można z Internetu w ramach jednego abonamentu nawet na 4 kartach SIM! Dodatkowe karty SIM nie zawierają pakietu danych. Każda z kart (główna i dodatkowe) korzysta z jednego, wspólnego pakietu danych.


Jesteś stroną umowy na Internet w Cyfrowym Polsacie, a Twoja opłata za abonament wynosi co najmniej 49,90 zł/mies.? Można dokupić do 3 kart SIM i pozwolić korzystać bliskim z Internetu - w ramach jednego pakietu, jednego abonamentu i jednej faktury!

Na dodatkowe karty SIM nie jest podpisywana umowa - można z nich zrezygnować w każdej chwili. Jednorazowa opłata aktywacyjna dodatkowej karty SIM to wydatek 19 zł. Opłata miesięczna za dodatkową kartę SIM w usłudze ''Ekstra SIM'' wynosi 5 zł.
#1 | Prokop dnia 28.02.13 09:01
Prócz 'Planu Zero' CP wypuścił 'Extra SIM' jako usługi Internetu mobilnego. Rozwiązania warte uwagi w zależności co komu jest potrzebne. Jak to w CP bywa wybierać jest z czego.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający