Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NOWY SERIAL PARADOKUMENTALNY ''ZDRADY'' JUŻ DZIŚ W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Dzisiaj, w czwartek, o godzinie 20. widzowie Telewizji Polsat zobaczą pierwszy odcinek nowej serii paradokumentalnej - ''Zdrady''. Serial prezentuje historie bohaterów, których łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw Damian Pietrow wyspecjalizowany w tego typu przypadkach.

Bohaterowie ''Zdrad'', po zapoznaniu się z wynikami pracy detektywa, zdecydują czy chcą zaprzestać dochodzenia, czy też je kontynuować i przyłapać swoją "drugą połowę" na gorącym uczynku. Zdradzonych partnerów wspiera psycholog Karolina Głowacka (Karolina Kasperek). Każdy odcinek to nowa historia i mnóstwo nowych emocji.

Serial ''Zdrady'' będzie można oglądać w każdy czwartek, o godzinie 20. W roli detektywa mistrz Polski MMA zawodów amatorskich z 2008 roku w kategorii do 84 kg - Damian Rabstajn.

Bohaterem pierwszego odcinka będzie 32-letni Artur Cichocki, który od dwóch lat jest mężem 23-letniej Anny. Odkąd u mężczyzny zdiagnozowano chorobę tarczycy – znacznie przytył, a żona przestała się nim interesować. Artur podejrzewa, że Anna ma romans. Ekipa ''Zdrad'' odkrywa, że Anna spotyka się z jakimś mężczyzną. Nie mogąc znaleźć wystarczających dowodów - instaluje w mieszkaniu małżonków kamery…

Producentem serialu jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidov, znany z takich flagowych produkcji Telewizji Polsat jak: ''Świat według Kiepskich'', ''Fala zbrodni'', czy seriale paradokumentalne – ''Pamiętniki z wakacji'', ''Dlaczego ja?'', ''Trudne sprawy''.
#1 | AR HD dnia 28.02.13 13:30
Bez sensu takie coś ładować o 20:00 w czasie najlepszej oglądalności. Mam nadzieję, że Polsat szybko zorientuje się jaki błąd zrobił Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający