Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

UDANY START SERIALI POLSATUDrukuj

Polsat (HD)
Pierwszy odcinek nowego serialu Polsatu „Na krawędzi” (czwartek, godz. 22.00) pokonał konkurencję. Zgromadził ponad 2 mln widzów, co zagwarantowało stacji Polsat pozycję numer jeden w trakcie trwania serialu!


Nowy format paradokumentalny „Zdrady”, wyemitowany wczoraj o godz. 20.00, przyciągnął przed telewizory 2,3 mln widzów, co zwiększyło liczbę widzów Polsatu w tym paśmie o 50% w stosunku do wiosny ubiegłego roku.

Pierwszy odcinek drugiej serii „Przyjaciółek” (czwartek, godz. 21.00) zgromadził przed telewizorami 2,7 mln widzów - to lepszy wynik niż średnia pierwszego sezonu. Co więcej „Przyjaciółki” pokonały „Kuchenne rewolucje” emitowane w TVN.

Premierowy odcinek „Na krawędzi” zgromadził 2 mln widzów, co przełożyło się na 16,8% widowni w grupie komercyjnej (16-49) oraz 17,7% grupie wszystkich oglądających (4+). Nowy serial paradokumentalny z kolei zagwarantował stacji Polsat 2,3 mln widzów, a udziały w rynku na poziomie 16% w grupie (16-49) i 13,5% w (4+). „Przyjaciółki” natomiast przyciągnęły przed telewizory 2,7 mln widzów, co dało stacji Polsat 17,4% w grupie komercyjnej (16-49) oraz 17,5% w (4+).

„Na krawędzi” to kryminalna łamigłówka. Gra pozorów i niedomówień. Gdy wydaje się, że rozwiązanie jest blisko, okazuje się, że to tylko jedna z nici skomplikowanej sieci intryg. Niewyrównane rachunki sprzed lat, labirynt ludzkich losów, a w centrum wydarzeń kobieta pełna tajemnic. Gdyby zemsta nosiła imię, nazywałaby się Marta Sajno. W rolach głównych występują Urszula Grabowska i Marek Bukowski, a partnerują im, m.in.: Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Agnieszka Warchulska, Maria Niklińska, Krzysztof Pieczyński, Mirosław Baka, Mateusz Damięcki i wielu innych. Reżyserem „Na krawędzi” jest Maciej Dutkiewicz, który jest jednocześnie współautorem scenariusza, napisanego w duecie z Arkadiuszem Borowikiem. Producentem wykonawczym serialu jest spółka Baltmedia. Serial jest emitowany w czwartki o godzinie 22.00.

„Zdrady" to nowy serial paradokumentalny, którego bohaterów łączy ten sam problem - podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. Producentem jest firma Tako Media Sp. z o.o. Reżyserem nadzorującym tę produkcję jest Okił Khamidov, znany z takich flagowych produkcji Telewizji POLSAT jak: „Świat według Kiepskich”, „Fala zbrodni”, czy seriale paradokumentalne – „Pamiętniki z wakacji”, „Dlaczego ja?”, „Trudne sprawy”.

Nowa seria „Przyjaciółek” to energetyczny koktajl złożony z uśmiechu i łez, wsparcia i rywalizacji, nadziei i zwątpienia – bo życie „Przyjaciółek”, tak jak nasze, miewa słodko-gorzki smak. „Przyjaciółki” to opowieść o czterech z pozoru zwyczajnych kobietach, których przyjaźń trwa od liceum. W nowych odcinkach będziemy żyć gorącym romansem Zuzy (Anita Sokołowska) z nowym pracownikiem banku, będziemy trzymać kciuki za Patrycję (Joanna Liszowska) i jej zabieg in vitro, wesprzemy Ankę (Magda Stużyńska-Bauer) w trudnych życiowych wyborach, będziemy dopingować Ingę (Małgorzata Socha) w poszukiwaniu pracy i wyborze odpowiedniego faceta! Nowe perypetie „Przyjaciółek” można śledzić w każdy czwartek o godz. 21.00 na antenie Telewizji Polsat! Scenariusz napisała Beata Pasek, reżyseria – Grzegorz Kuczeriszka, produkcja na zlecenie Polsatu – Akson Studio.
#1 | Adam Okoniewski dnia 02.03.13 11:56
No no. Zobaczymy czy kolejne odcinki również tyle przyciągną widzów. Uśmiech
#2 | Prokop dnia 04.03.13 22:30
Wiadomo, że pierwsze odcinki zawsze wzbudzają zainteresowanie. Chociaż muszę przyznać, że 'Na krawędzi' zapowiada się już po 1. odcinku ciekawie. Ja się deklaruję jako wierny widz. Polsat to potrafi dobry serial zrobić.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający