Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ZMIANY W PIONIE MARKETINGU TELEWIZJI POLSATDrukuj

Polsat (HD)
Katarzyna Wyszomirska-Wierczewska, dotychczasowa Dyrektor Pionu Marketingu i szef Działu Autopromocji zakończyła pracę w Telewizji Polsat. Obowiązki dyrektora przejmie Ewa Lewandowska, natomiast nowym szefem Działu Autopromocji został Rafał Paruszewski.


Ewa Lewandowska pełni od 2003 roku w Telewizji Polsat funkcję szefa Działu Promocji. Wcześniej przez 8 lat związana była z Grupą Eurozet, potem grupą Ad Point gdzie odpowiadała za wprowadzenie na rynek Radia 94 (obecnie ANTYRADIO) rozwój marki i jego promocję.

Rafał Paruszewski specjalizuje się w grafice 2D i 3D oraz broadcast design. Ma za sobą 14-letnie doświadczenie w pracy w agencjach reklamowych i P.O.S-owych, min. Wilson&Brown, Radna i Xart. Zajmował się również autopromocją kanałów tematycznych grupy TVN, w tym jako zastępca szefa Autopromocji w TVN24 i 3 lata w TVN na stanowisku broadcast designer. Pracował w TPS Film Studio jako broadcast designer i 3d grafik, a ostatnio w studiu filmowym Orka film jako 3d generalista, supervisor.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający