Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EBRU TV ZNIKA Z 13EDrukuj

Cyfrowy Polsat
Od 1 marca abonenci Cyfrowego Polsatu zgłaszają brak dostępu do pozycji 278 w dekoderach, na której znajdował się zagraniczny kanał Ebru TV. Stacja emitowała swój program w formie niekodowanej (FTA). Kanał mimo, iż nadal zgłasza się pod w/w numerem na liście CP, nie jest już dostępny. Dlaczego?


Jak informuje oficjalna strona kanału Ebru TV, stacja znika z pozycji orbitalnej 13E i przenosi się na Astrę 1M (19,2 E).

Komunikat na stronie InternetowejTo oznacza, że począwszy od 1 marca Ebru TV nie jest już dostępny z satelity Eutelsat Hot Bird, a co za tym idzie przestał być osiągalny dla widzów. Obecnie na parametrach, pod którymi zgłasza się jeszcze identyfikator kanału Ebru TV, widnieje komunikat Media Broadcast.

Plansza na kanale Ebru TV


Stacja dołączyła wraz z kilkudziesięcioma innymi na listę Cyfrowego Polsatu 5 maja 2011 roku. W ofercie programowej można znaleźć programy o kulturze, sztuce oraz wiele innych ciekawych pozycji.
#1 | Adam Okoniewski dnia 02.03.13 11:54
Musiał być często oglądany. Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający