Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY POLSAT VIASAT W MINI HD TYLKO DLA NOWYCH ABONENTÓW? (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat na swoim oficjalnym FanPage na Facebooku zasugerował, że kanały Polsat Viasat są dostępne w pakiecie Mini HD w ramach promocji dla nowych abonentów. Oznacza to, że istnieje możliwość nieudostępnienia ich abonentom, którzy posiadają "stary" pakiet Mini HD.


Warto dodać, że do tej pory kanały Polsat Viasat nie zostały udostępnione dla "starego" pakietu Mini HD, mimo iż Cyfrowy Polsat przesunął te kanały 1 marca właśnie do tego pakietu.
Aktualizacja (03.03.2012) W dniu dzisiejszym na profilu CP na FB pojawiła się informacja: "Kanały, które weszły do naszej oferty w dniu 1 marca dostępne są dla wszystkich abonentów". W dalszym ciągu czekamy na oficjalne stanowisko Cyfrowego Polsatu w tej sprawie.
#7 | Adam Okoniewski dnia 03.03.13 17:56
Więc wygląda na to że był kolejny błąd w informacji ze strony CP. Podobnie jak z NBA.
#8 | Midrach dnia 03.03.13 18:03
Robią z ludzi baranów z tymi pakietami , a czy lepiej nie można było zrobią zwykłych aneksów do umów , ale nie pazerność Polsatu nie zna granic. Teraz dzwonią ze 2 trzy razy w tygodniu bo mam ful pakiet za 39.90 i krzywdzi im sie że tak mało płacę i chcą mnie wcisnąć na nowe pakiety za 108 zł , a niech sie walą. poczekam cierpliwie do końca i koniec z nimi.
#9 | mefist dnia 03.03.13 19:12
Byłem dziś u rodziców,którzy mają pakiet mini HD i Viasaty nie "świecą"Smutek Banda Przygłupów z CP!
#10 | AR HD dnia 04.03.13 08:53
Oczywiście, że kanały nie świecą u żadnego abnonenta "starego" Mini HD, mimo iż CP na Facebooku "zmienił zdanie". Staramy się to wyjaśnić Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający