Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY POLSAT VIASAT W MINI HD TYLKO DLA NOWYCH ABONENTÓW? (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat na swoim oficjalnym FanPage na Facebooku zasugerował, że kanały Polsat Viasat są dostępne w pakiecie Mini HD w ramach promocji dla nowych abonentów. Oznacza to, że istnieje możliwość nieudostępnienia ich abonentom, którzy posiadają "stary" pakiet Mini HD.


Warto dodać, że do tej pory kanały Polsat Viasat nie zostały udostępnione dla "starego" pakietu Mini HD, mimo iż Cyfrowy Polsat przesunął te kanały 1 marca właśnie do tego pakietu.
Aktualizacja (03.03.2012) W dniu dzisiejszym na profilu CP na FB pojawiła się informacja: "Kanały, które weszły do naszej oferty w dniu 1 marca dostępne są dla wszystkich abonentów". W dalszym ciągu czekamy na oficjalne stanowisko Cyfrowego Polsatu w tej sprawie.
#1 | mefist dnia 02.03.13 18:19
Cały CPSmutekcrazy Niedługo pa pa CP!
#2 | tadeusz242 dnia 02.03.13 19:11
pa pa Ja też nie długo się z nimi pożegnam pa pa ale będzie ubaw Polewka
#3 | Midrach dnia 02.03.13 23:08
Poczekajcie starzy abonenci podziękują wam na końcu umowy - ja także
#4 | Adam Okoniewski dnia 02.03.13 23:12
Ale z nami chyba pozostaniecie? Z przymrużeniem oka
#5 | AR HD dnia 03.03.13 11:12
Oczywiście staramy się potwierdzić lub zaprzeczyć tym informacjom. Tak jak jest napisane w newsie "istnieje możliwość nieudostępnienia", tak więc istnieje również możliwość, że kanały zostaną udostępnione. Jednak postanowiliśmy opublikować te informacje dla Was, czytelników, ponieważ wiemy że mając stare Mini HD, nie macie obiecanych kanałów Polsat Viasat..

@ mefist, @tadeusz242, @Midrach, no to CP będzie miał bynajmniej 3 abonentów mniej, bo na pewno jak tak będą traktować stałych klientów to liczba odejść abonentów z platformy wzrośnie Uśmiech
#6 | mefist dnia 03.03.13 11:57
Kiedyś byłem wielkim zwolennikiem i obrońcą CP. Moja cierpliwość się skończyła! Szok

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający