Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KSW 22: ZNANY RYWAL NASTULIDrukuj

Polsat Sport (HD)
Poznaliśmy rywala Pawła Nastuli na gali KSW 22, która odbędzie się już 16 marca i będzie transmitowana na antenach grupy Polsat. Wydarzenie zapowiada się niezwykle emocjonująco.Rywalem Nastuli będzie Kevin "Concrete" Asplund, który mierzy 183 centymetry wzrostu, waży 106 kilogramów i pochodzi z Minneapolis, gdzie trenuje w tamtejszym teamie "The Cellar" z zawodnikami, którzy walczą, bądź walczyli dla organizacji Strikeforce i UFC, m.in. Patem Schillingenem i Jeremym Hamiltonem.

Amerykanin w formule MMA ma dużo większe doświadczenie niż Nastula. Dotychczas stoczył osiemnaście pojedynków, czyli dwa razy więcej niż Polak i są to przede wszystkim pojedynki zwycięskie. Piętnaście wygranych, pięć nokautów, sześć poddań i trzy zwycięstwa przez decyzje świadczą o nim jedno- będzie w każdej płaszczyźnie walki zagrożeniem dla byłego Mistrza Olimpijskiego w judo.

Dla trzydziestosiedmioletniego Asplunda, pojedynek na gali KSW22 będzie jego pierwszą walką w Europie. Dotychczas walczył głównie tylko w Stanach Zjednoczonych. Jest weteranem gali Brutaal, dla której stoczył dziewięć pojedynków. W czerwcu 2012 roku jego umiejętności dostrzegli właściciele Bellatora, czyli drugiej, co do wielkości organizacji MMA w USA. Otrzymał propozycję walki z doświadczonym weteranem wagi ciężkiej organizacji Strikeforce Brettem Rogersem i podjął się wyzwania. Pod koniec drugiej rundy sędzia przerwał walkę, sprawy w swoje ręce wziął lekarz i uznał, że rozcięcie, którego nabawił się Asplund uniemożliwia mu dalszego toczenia wyrównanej i pełnej emocji walki.

Jeden ring, dwóch zawodników wagi ciężkiej, dwóch debiutantów na KSW, dwóch wojowników, którzy w przeszłości toczyli pojedynki z topowymi zawodnikami MMA. Emocji z pewnością nie zabraknie!


Informuje: Polsat Sport
#1 | Prokop dnia 04.03.13 22:01
To szykują się kolejne waleczne emocje. Po bokserskiej gali Polsatu nabrałem apetytu na takie emocje. I na Polsat w tym względzie można liczyć.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający