Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

RZECZNIK CP: KANAŁY POLSAT VIASAT DLA WSZYSTKICH OD PAKIETU MINI HD WZWYŻDrukuj

Cyfrowy Polsat
W związku, z licznymi sygnałami od naszych czytelników w sprawie braku dostępu do kanałów Polsat Viasat History, Polsat Viasat Nature oraz Polsat Viasat Explorer w pakiecie Mini HD dla obecnych abonentów, poprosiliśmy o stanowisko w tej kwestii rzecznik prasową platformy - p. Olgę Zomer.

- Kanały Polsat Viasat są dostępne dla wszystkich abonentów od pakietu MINI HD w górę.

Z wypowiedzi pani rzecznik jednoznacznie wynika, że dostęp do w/w kanałów powinni mieć wszyscy abonenci pakietu Mini HD. Prawdopodobną przyczyną jest problem techniczny z nadaniem uprawnień dla kart abonenckich.
#1 | Adam Okoniewski dnia 04.03.13 11:36
Jeśli ktoś nie na możliwości odbioru w/w kanałów to niech spróbuję ponowić uprawnienia w ICOK lub w centrum telefonicznym CP. Uśmiech
#2 | AR HD dnia 04.03.13 11:38
Adam, to nic nie daje. Kanały są zablokowane, nie ma do nich uprawnień w "starym" pakiecie Mini HD. CP sobie pogrywa pisząc tak na FaceBooku, potem inaczej. Rzecznik platformy co innego a Infolinia jeszcze ma inne zdanie. Coś tu nie tak ..
#3 | Adam Okoniewski dnia 04.03.13 11:41
Może p. rzecznik nie zna całej sprawy.
#4 | mikun8 dnia 05.03.13 08:46
Czyli nic nowego problemy ,problemy,problemy w tym CP jest mistrzem może w końcu gdy już wystartuje NC+ i będzie dużo wypowiadanych umów to coś CP zmieni bo narazie traktują abonentów a szczególnie tych starszych jak zło konieczne dbają narazie tylko o takie zmiany żeby nie można było wypowiadać umów ciekawe co robi KRRiT (BIEŻE TYLKO KASĘ).... pa pa

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający