Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

UNIVERSAL HD OD JUTRA W CP (foto) (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Już jutro (5 marca) ofertę Cyfrowego Polsatu zasili kolejny kanał filmowy. Według informacji zamieszczonej w najnowszej ulotce platformy, będzie to Universal Channel HD, który wejdzie w skład pakietu Film HD. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji z jakiej częstotliwości będzie nadawany ten kanał.
Aktualizacja: Cyfrowy Polsat oficjalnie poinformował o włączeniu stacji.


Ofertę telewizyjną budujemy bardzo rozważnie. Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych kanałów o wysokiej jakości. Oferta Universal Networks International w 100% wpisuje się w naszą politykę. Cieszę się, że teraz widzowie Cyfrowego Polsatu będą mieli dostęp do swoich ulubionych produkcji z kanału Universal Channel także w jakości HD – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Cieszymy się, że Universal Channel HD pojawi się w Cyfrowym Polsacie i że to abonenci tej platformy jako pierwsi w Polsce będą mogli oglądać w jakości HD nasz nowy blok komediowy „Niedzielna śmiechoterapia”, a w nim premierowe seriale „Faceci z dzieciakami” i „Whitney” oraz takie hity filmowe, jak na przykład „Dziennik Bridget Jones” – powiedział Tariq Syed, Dyrektor Zarządzający na Europę Centralną, Universal Networks International.

5 marca rusza także „otwarte okno” z kanałami Universal Channel, Universal Channel HD i Scifi Universal. Zadaniem promocji, która została zaplanowana do 24 marca br. jest zaprezentowanie stacji Universal Networks International szerszej grupie odbiorców.

Logotyp Universal HD


Według nieoficjalnych informacji, które krążą w sieci, kanał ma być umieszczony na transponderze Cyfrowego Polsatu.
#7 | Prokop dnia 04.03.13 21:34
CP dodaje kolejny kanał i to w HD. Super. Pakiet Film HD będzie jeszcze atrakcyjniejszy. I do tego otwarte okno, co by wszyscy mogli się z nową stacją filmową zapoznać.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający