Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

UNIVERSAL HD OD JUTRA W CP (foto) (akt.)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Już jutro (5 marca) ofertę Cyfrowego Polsatu zasili kolejny kanał filmowy. Według informacji zamieszczonej w najnowszej ulotce platformy, będzie to Universal Channel HD, który wejdzie w skład pakietu Film HD. Nie ma jeszcze oficjalnej informacji z jakiej częstotliwości będzie nadawany ten kanał.
Aktualizacja: Cyfrowy Polsat oficjalnie poinformował o włączeniu stacji.


Ofertę telewizyjną budujemy bardzo rozważnie. Naszym celem jest dostarczanie sprawdzonych kanałów o wysokiej jakości. Oferta Universal Networks International w 100% wpisuje się w naszą politykę. Cieszę się, że teraz widzowie Cyfrowego Polsatu będą mieli dostęp do swoich ulubionych produkcji z kanału Universal Channel także w jakości HD – mówi Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu S.A.

Cieszymy się, że Universal Channel HD pojawi się w Cyfrowym Polsacie i że to abonenci tej platformy jako pierwsi w Polsce będą mogli oglądać w jakości HD nasz nowy blok komediowy „Niedzielna śmiechoterapia”, a w nim premierowe seriale „Faceci z dzieciakami” i „Whitney” oraz takie hity filmowe, jak na przykład „Dziennik Bridget Jones” – powiedział Tariq Syed, Dyrektor Zarządzający na Europę Centralną, Universal Networks International.

5 marca rusza także „otwarte okno” z kanałami Universal Channel, Universal Channel HD i Scifi Universal. Zadaniem promocji, która została zaplanowana do 24 marca br. jest zaprezentowanie stacji Universal Networks International szerszej grupie odbiorców.

Logotyp Universal HD


Według nieoficjalnych informacji, które krążą w sieci, kanał ma być umieszczony na transponderze Cyfrowego Polsatu.
#1 | AR HD dnia 04.03.13 13:05
Pewnie na tp 120 ( 10911 V ) Super informacjaUśmiech
#2 | Adam Okoniewski dnia 04.03.13 15:54
BrawoBrawoBrawo Chcieliście nowości? Więc macie.
#3 | Adriandybek21 dnia 04.03.13 16:46
Krótko będzie te "otwarte okno" tych nowych kanałów jak np.Mam Familijny Hd.Polewka
#4 | PN dnia 04.03.13 17:20
@Adriandybek21 Okienko potrwa do 24 marcaUśmiech.
#5 | Adriandybek21 dnia 04.03.13 17:29
Ja też to wiem że do 24 marca długo to nie potrwa.Szeroki uśmiech
#6 | Michal Juskowiak dnia 04.03.13 19:09
Kanał będzie zajmował 144 pozycję na liście NIT.Uśmiech

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający