Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

UNIVERSAL CHANNEL Z EMISJĄ W 16:9Drukuj

Cyfrowy Polsat
Po uruchomieniu Universal Channel HD, jego odpowiednik w SD zmienił format emisji z 4:3 na panoramiczny 16:9. W przekazie zastosowano aktywną sygnalizację WSS -materiały nagrane w formacie 4:3 są nadawane w tzw. pillarboxie (czarne pasy po bokach).

Kanał Universal Channel od 5 marca wraz z Universal Channel HD i Scifi Universal znajduje się w "otwartym oknie". Promocja została zaplanowana do 24 marca br. i jest dostępna dla wszystkich abonentów Cyfrowego Polsatu.


Universal Channel prezentuje najbardziej lubiane i najczęściej oglądane filmy i seriale na świecie. Kanał ten to mieszanka sensacji, komedii oraz hitów filmowych. Widzowie znajdą tu takie seriale jak: "Żona idealna", "Bez śladu", "CSI : Kryminalne zagadki Miami", "Siostra Jackie", "Hawaii five-0" czy "Paragraf Kate". Ponadto kanał Universal proponuje doskonałe filmy, a wśród nich: "Bandyci" z Colinem Farellem, "Dorwać Cartera" z Sylvestrem Stallonem czy "Zasady walki" z Wesleyem Snipesem oraz wiele wiele więcej.
#1 | mariusz26lat dnia 06.03.13 09:03
To znaczy że po 24 marca kanał Universal i Sifi zostaną odłączone znowu? A i pytanie nr 2 brzmi czy kanał "Polsat Food" został z dniem dzisiejszym wyłączony bo w moim pakiecie już nie odbiera od dzisiaj?
#2 | PN dnia 06.03.13 14:41
To oznacza, że po 24 marca kanał będzie dostępny dla posiadaczy pakietu Film HD, co do PF to przypomina mi się sytuacja z Polsat Viasat, może ponowienie sygnału przez ICOK pomoże, ewentualnie infoliniaUśmiech.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający