Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KONIEC TV2TYGODNIKA ORAZ ZMIANA NAZWY PAKIETU MINI EXTRA HDDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat podał do wiadomości iż w dniu 30 maja 2011 r. marketingowa nazwa Pakietu Mini Extra HD zostaje zastąpiona nazwą Pakiet Rodzinny HD. Warunki Umowy i Regulamin pozostają bez zmian. Więcej o ofercie programowej i cenniku można znaleźć na www.cyfrowypolsat.pl. Jednocześnie zakończona zostanie dystrybucja TV2Tygodnika. Decyzję o wstrzymaniu wydawania "TV2 Tygodnika" podejmowaliśmy z wielkim trudem, zwłaszcza że chęć jego otrzymywania zadeklarowało aż 1,5 miliona naszych abonentów. Niestety nasz strategiczny partner, spółka MMD, nie wywiązał się z umowy, nie generował oczekiwanych przychodów reklamowych i finalnie ogłosił upadłość.

- Celem uruchomienia tygodnika było zwiększenie satysfakcji abonentów z naszych usług oraz zaproponowanie im narzędzia ułatwiającego korzystanie z oferty platformy. Cyfrowy Polsat nigdy nie dążył do rozwoju działalności na rynku prasowym, dlatego nie widzimy aktualnie możliwości kontynuowania projektu samodzielnie. Zgodnie z naszą długofalową strategią stawiamy na rozwój usług internetowych - wyjaśnił Dominik Libicki, Prezes Zarządu Cyfrowego Polsatu.

Dodał iż - Będziemy pracować nad wznowieniem magazynu w nowym kształcie, co uwarunkowane jest nawiązaniem współpracy z wiarygodnym, rzetelnym i doświadczonym w prowadzeniu tego typu projektów prasowych partnerem.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający