Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

IPLA PROMUJE BOGACTWO TREŚCI PROGRAMOWYCHDrukuj

IPLA
Dziś rusza kampania promująca nowości programowe największej telewizji internetowej ipla, m.in. możliwość korzystania z legalnego, bezpłatnego dostępu do przedpremierowych odcinków najpopularniejszych seriali emitowanych w Telewizji Polsat oraz bogactwo i różnorodność oferowanych treści: filmów, seriali, wydarzeń sportowych.


Kampania obejmuje działania reklamowe i sponsoringowe w kanałach Telewizji Polsat oraz online - na platformie ipla.tv i w serwisach zewnętrznych.


Na antenach kanałów Telewizji Polsat emitowane będą dwa spoty reklamowe - 15-sekundowy dedykowany promocji dostępu do przedpremierowych odcinków seriali oraz 30-sekundowy informujący o nowościach i bogactwie treści w ofercie ipla. Przy najpopularniejszych serialach Telewizji Polsat - ''Przyjaciółki'' i ''Na krawędzi'' - pojawią się belki kierujące widza do ipla.

Działania online dla ipla obejmują współpracę z serwisem FilmWeb.pl, kampanię tekstową i graficzną w wyszukiwarkach oraz zasięgową w sieciach AMNET i Netshare. W związku z nową ofertą programową ruszają także działania autopromocyjne w ramach serwisu ipla.tv i aplikacji ipla w nowej szacie graficznej. Cała kampania wspierana jest także działaniami prowadzonymi na fanpage’u ipla w serwisie Facebook.com: http://www.facebook.com/iplaTV, który obecnie posiada ponad 100 tys. fanów.

Za przygotowanie kampanii odpowiadają: kreacja - Cyfrowy Polsat i studio Nextmedia, postprodukcja spotu telewizyjnego – studio Nextmedia, zakup mediów – Cyfrowy Polsat, Polsat Media i Carat Polska.

Równolegle w najbliższych dniach w wyszukiwarkach oraz serwisach ipla.tv i SuperExpress.pl prowadzone będą działania promujące galę KSW 22, która odbędzie się 16 marca na warszawskim Torwarze i będzie dostępna na antenach Polsatu i Polsatu Sport oraz w telewizji internetowej ipla.

''Przyjaciółki'', ''Na krawędzi'', ''Pierwsza miłość'', ''Świat według Kiepskich'' – dostęp do tych i wielu innych tytułów i nowości dostępnych w ipla mają użytkownicy komputerów (strona www.ipla.tv , aplikacja ipla dla Windows i Windows 8), urządzeń mobilnych (iOS, Android, Windows Phone), telewizorów z dostępem do Internetu, konsol (PlayStation 3) oraz dekoderów operatorów płatnej telewizji (TV kablowa TOYA, Cyfrowy Polsat, Netia). W listopadzie ubiegłego roku ipla wystartowała w nowej odsłonie i z poszerzoną ofertą. Dziś oferuje swoim widzom dostęp do kilkudziesięciu linearnych stacji telewizyjnych, transmisje na żywo w wysokiej jakości oraz największą w Polsce legalną bazę treści telewizyjnych w modelu VOD.
#1 | mikun8 dnia 08.03.13 08:53
Szeroki uśmiechPO CO IPLA PROMUJE SIE NA POLSACIE ??? A POLSAT DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE MOZE WPROWADZIC IPLI WE WSZYSTKICH DEKODERACH KTORE OFERUJE SZUMNE ZAPOWIEDZI ZE STRONY POLSATU I NIC ....(sagemcom esi-88)

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający