Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

LIBICKI: MAMY KILKA SCENARIUSZY NA FUZJĘ C+ I "N" (wideo)Drukuj

Cyfrowy Polsat
Prezes Cyfrowego Polsatu na konferencji prasowej zapytany o reakcję platformy na fuzję Cyfry+ i "n" zapowiedział kilka scenariuszy, jednak zaznaczył, że odpowiedni zostanie wybrany dopiero po ujawnieniu kanałów w ofercie nowej platformy nc+.Libicki powiedział, że pierwszym etapem było dołączenie 20 kanałów i nowych pakietów w listopadzie 2012 roku. Nie ujawnił jednak, czy to koniec realizacji tego etapu, ani pozostałych szczegółów. Dominik Libicki dodał jedynie, że Spółka Cyfrowy Polsat jest dobrze przygotowana na fuzję.
#1 | jaro25 dnia 12.03.13 14:06
Nie sądzę że CP doda jeszcze jakieś nowe kanały tylko tak mówi bo się boi odpływu klientów a tak naprawdę to nowa platforma NC+ będzie miała lepszą ofertę programową no i lepszą jakość HD bo CP ma kiepskie HD Polewka
#2 | alogram dnia 12.03.13 15:20
Hmmm Uśmiech n i c+ musieli połączyć siły bo już nie dawali rady w pojedynkę z CP Uśmiech a tak naprawdę, kiedyś pamiętam że CP rozważał przejęcie C+ a C+ jasno się nie wypowiedzieli czy chcą czy nie chcą. Zatem nie zdziwiłbym się gdyby C+ połączyła się z N po to, żeby CP łatwiej mógł przejąć całość konkurencji i rynku Uśmiech Czekam tylko na emisję akcji nc+ na giełdzie i manewr wykupienia całości przez CP Szeroki uśmiech hehehehe LOOOL Szeroki uśmiech I w sumie bardzo dobrze, bo powinna być jedna silna platforma a nie takie rozpirzyniec jaki jest w tej chwili.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający