Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CYFROWY POLSAT NIE WYKLUCZA PRZEJĘCIA SPÓŁKI POLSKIE MEDIADrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat poinformował za pośrednictwem prezesa Dominika Libickiego, że nie wyklucza przejęć na rynku telekomunikacyjnym. Ze szczególnym zainteresowaniem Cyfrowy Polsat patrzy na spółkę Polskie Media (nadawcę TV4 i TV6).


"Jesteśmy zainteresowani akwizycjami. Nie wykluczam również zainteresowania kanałami należącymi do spółki Polskie Media." - zaznaczył Libicki.

Cyfrowy Polsat wypracowując pokaźny zysk na koniec 2012 roku może sobie pozwolić na przejęcia. Jeśli miałoby dojść do przejęcia Polskie Media, Cyfrowy Polsat, właściciel Telewizji Polsat jeszcze bardziej umocniłby się na rynku medialnym.
#1 | alogram dnia 12.03.13 22:50
No i gitarra. I wcale nie zdziwiłbym się, gdyby doszło do kolejnych przejęć. Np. StarsTV - aktualnie najlepsza pozycja muzyczna na sat i w Int., Jak CP przejmie inne kanały (ciekawsze) to co wtedy zostanie w ofercie nc+ ? Szeroki uśmiech ROTFL...

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający