Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

"DZIECIAKI - ZWIERZAKI" NA ANTENIE POLSAT JIM JAMDrukuj

Polsat JimJam
Polsat Jim Jam zabiera dzieci do świata małych zwierząt! Edukacyjny serial przyrodniczy „Dzieciaki - zwierzaki” na antenie Polsat Jim Jam już od 2 kwietnia codziennie o godz. 9.45!


„Dzieciaki - zwierzaki” to niezwykła podróż po świecie zwierząt adresowana do najmłodszych widzów. Polsat Jim Jam zaprosi wszystkie dzieci do cudownej przygody, jaką może być odkrywanie cudów natury. Dzięki przepięknym zdjęciom z archiwum BBC oraz przewodnikom, którymi będą małe zwierzątka i ich rodzice, maluchy będą się uczyć otaczającego je świata, a przy tym świetnie bawić. Poprzez temat życia dzikich zwierząt program przybliża naukę przydatnych w życiu umiejętności oraz znaczenie i rolę rodziny.

„Dzieciaki - zwierzaki” to kontynuacja popularnego serialu przyrodniczego „W rodzinie zwierzątek”. Tym razem dzieci wypłyną na głębokie wody wraz z uchatkami i konikami morskimi, a także oderwą się od ziemi wraz z motylami, pelikanami i rybitwami. Podczas tych wypraw dzieci zauważą podobieństwo między uchatkami i ludźmi, gdyż zwierzęta te podobnie jak my, odżywiają się początkowo mlekiem swojej mamy. Zaskoczeniem natomiast będzie z pewnością dla maluchów opowieść małego konika morskiego - zwierzęta te wydają bowiem na świat ich tatusiowie. Nie mniej ciekawe będzie podziwianie motyla, który zanim przemieni się w pięknie ubarwionego owada, musi wydostać się ze swojego kokonu. Mali widzowie będą też świadkami wykluwania się pelikanów, jak również pory karmienia rybitw, uwielbiających pałaszować ryby.

Dzięki serii „Dzieciaki - zwierzaki” szkraby zwiedzą także stały ląd, gdzie towarzyszyć im będą misie koala, dzikie źrebięta oraz słoniątka, gazele, a nawet mrówki. Ciekawski koala będzie wypatrywał innych zwierząt w okolicy i napotka sympatycznego Wombata, a dziki źrebak z Australii dowie się czym różni się od konia żyjącego na farmie. Słonik opowie jak to lubi się taplać w wodzie i błocie, gazela o tym, że jej tata bierze udział w wielu walkach o terytorium, a mrówka o życiu w mrowisku.

Na serial przyrodniczy „Dzieciaki - zwierzaki” Polsat Jim Jam zaprasza już od 2 kwietnia 2013 codziennie o godz. 9.45.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający