Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

NO LIMIT W PLUS NA KARTĘ DLA PRZYJACIÓŁ Z FACEBOOKADrukuj

Plus
Od 14 do 28 marca 2013 roku klienci Plus na Kartę korzystający z Facebooka otrzymają możliwość otrzymania za darmo usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych. Dla najaktywniejszych operator przewidział atrakcyjne nagrody rzeczowe.


Aby skorzystać z nowej akcji promocyjnej ''No Limit z Facebookiem'' adresowanej do klientów Plus na Kartę należy zarejestrować się za pomocą aplikacji pod adresem www.facebook.com/plus i założyć Zespół uczestników. Założyciel - Kapitan Zespołu ma za zadanie wysłać zaproszenia do swoich znajomych, którzy korzystają z Plus na Kartę aby skompletować swój Zespół. Może on liczyć do 5 osób. Osoba zaproszona do grupy powinna potwierdzić swoje uczestnictwo w Zespole, podając numer swojego telefonu Plus na Kartę.

W czasie trwania akcji ''No Limit z Facebookiem'' każdy z uczestników powinien zasilić swoje konto Plus na Kartę dowolną kwotą; każde takie zasilenie będzie premiowane:
* Kapitan Zespołu otrzymuje 5 dni usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych, jeśli przynajmniej jeden z członków Zespołu i on sam zasili swoje konto;
* Członek Zespołu otrzymuje 24 godziny usługi No Limit do wszystkich krajowych sieci komórkowych, jeśli przynajmniej raz zasili swoje konto.

Darmowe dni z No Limit zostaną przyznane po zakończeniu zabawy, a ich aktywacja zostanie potwierdzona SMSem. Nagrodami specjalnymi są tablety Modecom FreeTAB 9701 HD X1 dla Kapitana i Członków Zespołu, który dokona w czasie trwania Akcji zasileń o łącznej największej wartości.

Szczegóły w regulaminie i na www.facebook.com/plus
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający