Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Facebook

NAJLEPSZA DZIENNA OGLĄDALNOŚĆ POLSAT NEWS W HISTORII KANAŁUDrukuj

Polsat News (HD)
Polsat News w dniu wczorajszym (13.03.) zanotował historyczny wynik oglądalności. Relacja z konklawe zapewniła stacji najwyższą dzienną widownię od początku nadawania! Co więcej, w kulminacyjnym momencie (ok. godz. 20.19), Polsat News przyciągnął przed telewizory ponad milion widzów, co dało 5,33% udziałów w grupie wszystkich oglądających (4+) oraz 5,87% w grupie komercyjnej (16-49).

Stację w ciągu wczorajszego dnia włączyło prawie 5,6 mln widzów - to przełożyło się na dzienne udziały na poziomie 2,62% w (4+) oraz 2,43% w (16-49). Był to historyczny dzienny wynik kanału Polsat News! Specjalny wieczór na antenie Polsat News, całkowicie poświęcony wyborowi nowego Papieża, prowadziła Magda Sakowska, a towarzyszył jej Grzegorz Kozak, a później Marek Kacprzak. Transmisję z Watykanu na bieżąco komentowali zaproszeni do studia goście oraz obecni w Rzymie: Jarosław Gugała, Agnieszka Milczarz oraz Elżbieta Szymkowska.

''Wydarzenia" transmitowane z Rzymu, które prowadził Jarosław Gugała, przyciągnęły ponad 3,5 milionową widownię głównego Polsatu oraz ponad pół miliona widzów w Polsat News i Polsat Biznes. Jednoczesna transmisja ''Wydarzeń'' z Rzymu na 3 antenach zapewniła serwisowi informacyjnemu Polsatu ponad 4 miliony widzów!
#1 | mefist dnia 14.03.13 20:21
Polsat News Brawooksiemka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający