Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"EKIPA NA SWOIM" OD MAJA W POLSACIE (akt.)Drukuj

Polsat (HD)
Już w maju na antenie Telewizji Polsat zadebiutuje nowy program "Ekipa na swoim". ''Ekipa na swoim” to nowe reality show, w którym drużyny z trzech polskich miast: Kielce, Częstochowa i Toruń walczą o prowadzenie piwiarni. Podczas 9 odcinków okaże się, który zespół jest ze sobą naprawdę zgrany i najbardziej zaangażowany w realizację własnych marzeń.


Zobaczymy emocje towarzyszące tworzeniu prawdziwego biznesu, będziemy świadkami sukcesów i porażek związanych ze wspólną pracą oraz współzawodnictwem z innymi drużynami.

Czy niespełna trzy miesiące wystarczą, aby stać się wykwalifikowanym kelnerem, barmanem, managerem czy kucharzem? Jak każda z drużyn poradzi sobie z prowadzeniem własnego interesu? W jaki sposób podzielą się obowiązkami? Czy skorzystają z rad specjalistów i czy pomoże im konstruktywna krytyka jurorów? Ekipa, która najlepiej poradzi sobie z tymi zadaniami będzie mogła czuć się „na swoim” i dostanie możliwość poprowadzenia lokalu przez 5 lat.

Jeśli chcesz wziąć udział w programie:
1. Zbierz ekipę składającą się z 3-5 przyjaciół.
2. Pobierz i przeczytaj uważnie regulamin programu
3. Pobierz i wypełnij ankietę zgłoszeniową ekipy
4. Pobierz i roześlij swojej ekipie ankietę uczestnika oraz regulamin programu, poproś ich o wypełnienie ankiety.

Kielce - ekipa.kielce@rochstar.tv
Częstochowa - ekipa.czestochowa@rochstar.tv
Toruń - ekipa.torun@rochstar.tv

Prowadzącą program będzie Aleksandra Szwed. W jury zobaczymy Radosława Majdana, Marię Rotkiel i Tomasza Cygierta.

Aktualizacja: Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Telewizji Polsat, program będzie miał swoją premierę 30 kwietnia (wtorek o 22:00).
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający