Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁ 13TH STREET UNIVERSAL OD 4 KWIETNIA W CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
4 kwietnia, czyli tuż po Świętach Wielkanocnych oferta Cyfrowego Polsatu powiększy się o nowy kanał 13th Street Universal, który oprócz pojawienia się w największej platformie satelitarnej w Polsce, wprowadzi na swoją antenę całkiem nowe pozycje programowe. Natomiast nie wiadomo do jakiego pakietu dołączy ten kanał.


Tym samym 13th Street dołączy do obecnego już na platformie portfolio kanałów z grupy Universal Networks International - Universal Channel, Universal Channel HD, Scifi Universal i E! Entertainment Television.

''Pojawienie się 13th Street Universal na platformie Cyfrowy Polsat podkreśla zaangażowanie Universal Networks International w stały rozwój kanału w Polsce. Inwestycja w nowe produkcje to kontynuacja naszej strategii programowej polegającej na emisji flagowych, pełnych grozy i sensacji produkcji uwielbianych przez naszych widzów. Bardzo się cieszymy, że polscy widzowie będą mogli oglądać "Bates Motel" po raz pierwszy właśnie na naszym kanale, zaledwie kilka tygodni po amerykańskiej premierze'' -dodał Tariq Syed, Managing Director, Central Europe, Universal Networks International.

Bates Motel to jedna z najbardziej wyczekiwanych produkcji telewizyjnych tego roku. Głównymi bohaterami serialu są nastoletni Norman Bates oraz jego matka Norma. Widzowie będą mieli okazję poznać ciemną, wypaczoną naturę młodego mordercy oraz jego skomplikowane relacje z matką. W rolach głównych: Vera Farmiga (Infiltracja, W chmurach) i Freddie Highmore (Charlie i fabryka czekolady, Kroniki Spiderwick). A to tylko jedna z zapowiadanych nowości.
#7 | mariusz26lat dnia 18.03.13 20:25
Zapominają o tych co mają zwykłe dekodery, pewnie w hd zrobią to.
#8 | mariusz26lat dnia 18.03.13 20:28
A Panu co się podpisał Paweł Lang to chciałem powiedzieć, że bardzo dobrze że axn i inne filmowe jest bo nie każdy lubi sporty DROGI Panie .

PN: Komentarz edytowany. Proszę, staraj się nie obrażać innychUśmiech.
#9 | Adam Okoniewski dnia 18.03.13 23:55
Ciekawy kanał. Kiedyś kanał był na wyłączność w C+ jako Hallmark Channel a teraz proszę w CP. Nie oceniajcie stacji jak jej nie znacie i nie wiecie co prezentuje. Uśmiech
#10 | Adriandybek21 dnia 19.03.13 10:02
Ciekawe czy ten kanał trafi do pakietu. Familijnego HD moim zdaniem w życiu nie trafi.PolewkaSmutek

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający