Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"TAK CZY NIE'' - NOWY PROGRAM W POLSAT NEWS. ZMIANY W RAMÓWCE STACJIDrukuj

Polsat News (HD)
''Tak czy Nie'' to nowy program na antenie kanału informacyjnego Polsat News. Pierwsze wydanie zobaczymy 2 kwietnia o godz. 21.30. ''Tak czy Nie'' poprowadzą Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński.


Formuła magazynu zakłada, że prowadzący postawi pytanie, na które spróbują odpowiedzieć zgromadzeni w studiu goście, a decyzję ''Tak czy nie'' podejmą widzowie. Program będzie szukał odpowiedzi na najważniejsze pytanie dnia. Punktem wyjścia będzie zawsze najistotniejsze wydarzenie, które skupia zainteresowanie widzów. W programie zderzymy odmienne punkty widzenia, a widzowie będą mogli na żywo skomentować to, co mówią goście, a nawet zadać im pytanie za pośrednictwem portali społecznościowych - Facebook i Twitter. Widzowie będą mogli wyrazić swoją opinię także mailowo - adres: takczynie@polsat.com.pl

Na Facebooku zostanie stworzony fanpage programu, na którym zostanie uruchomiona sonda, za pośrednictwem której widzowie odpowiedzą na pytanie dnia. Wynik sondy zostanie podany przez prezentera nowego programu w magazynie ''Wydarzenia Opinie Komentarze'', który emitowany jest o godz. 22.00.

''Tak czy Nie'' będzie emitowany od poniedziałku do piątku o godz. 21.30. Prowadzący program, Agnieszka Gozdyra oraz Maciej Stroiński, są związani ze stacją Polsat News od początku nadawania kanału, obecnie prowadzą ''Wydarzenia 15.50''.

Natomiast od 2 kwietnia w dni powszednie o godz. 19.35 zostanie wyemitowany program Polsatu Biznes ''I kto ma rację?''. Następnie magazyn ''To był dzień'' (godz. 20.00), który zyska nową oprawę graficzną oraz odświeżoną formułę. Magazyn ''To był dzień na świecie'' od 2 kwietnia zmienia się w ''To był tydzień na świecie'' i będzie nadawany w niedzielę o godzinie 21.00, potrwa godzinę. W programie zobaczymy podsumowanie najważniejszych wydarzeń zagranicznych minionego tygodnia. Zmieni się także pora emisji Magazynu Reporterów Krajowych ''Polska'' - od kwietnia program będzie emitowany o godz. 21.00 i zostanie wydłużony do 20 minut. ''Informacje dnia'', czyli najważniejszy serwis informacyjny w ciągu doby, zostanie przeniesiony na godzinę 23.00 (wcześniej godz. 21.00). Wydłużony do 20 minut zostanie także magazyn ''Oblicza świata'', emitowany w soboty o godz. 21.30. W programie znajdzie się więcej informacji lifestylowych i ciekawostek.
#1 | AR HD dnia 20.03.13 16:24
Program "Tak czy nie" zapowiada się ciekawie. Jeszcze większy kontakt z widzami Uśmiech
#2 | Prokop dnia 21.03.13 22:25
Ciekawa forma nowego programu Polsatu News. Stacja wciąż idzie do przodu i to mi się podoba, podobnie jak interaktywność z widzem w trakcie programu.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający