Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

EWA BŁASZCZYK GOŚCIEM PROGRAMU "JAKA ONA JEST" W POLSAT CAFE (foto)Drukuj

Polsat Cafe (HD)
Ewa Błaszczyk - aktorka filmowa i teatralna. Zagrała kultową już rolę w serialu ''Zmiennicy''. Zaangażowała się w stworzenie kliniki ''Budzik'', której zadaniem jest ratowanie dzieci w śpiączce mózgowej. Założyła Fundację ''Akogo?'' pomagającą dzieciom z najcięższymi urazami mózgu.


O miłości i sensie życia rozmawia z Agatą Młynarską w najnowszym odcinku programu ''Jaka Ona jest'' emitowanym na antenie Polsat Cafe.

Dom swojego dzieciństwa określa jako „ciepły”, w którym każde pokolenie uwielbiało spędzać czas. Będąc dziewczynką najbardziej obawiała się… publicznych wystąpień. Gdy poznała swojego późniejszego męża, oboje byli w innych związkach. Jednak miłość była silniejsza – wiadomo było, że to nie jest żart – mówi. Sprawy potoczyły się błyskawicznie – opowiada z uśmiechem Ewa Błaszczyk – ponieważ nie mieliśmy gdzie mieszkać, no to zamieszkaliśmy w motelu George przy trasie na Katowice.

Foto: Materiały Prasowe


Gdy dowiedziała się, że jest w ciąży obawiała się, że nie podoła wychowaniu bliźniaczek. Życie napisało dla niej jednak rolę, niczym z prawdziwego thrillera. W 2000 roku mąż Ewy Błaszczyk Jacek Janczarski zmarł nagle z powodu powikłań po grypie. „Uściskaj dziewczynki” – tyle zdążył powiedzieć przed śmiercią. Trzy miesiące później jej córka zakrztusiła się i zapadła w śpiączkę mózgową. Jak aktorka zareagowała na sugestię, żeby oddać chorą córkę do hospicjum? Co dało jej rodzicielstwo i jak poradziła sobie ze stratą męża? Zapraszamy na program „Jaka Ona jest” już w czwartek 21 marca, o godzinie. 21.30., tylko w Polsat Cafe.
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający