Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

''WIRTUALNE TELEFONY'' 2012 DLA CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Cyfrowy Polsat po raz kolejny został nagrodzony podczas dorocznej gali miesięcznika ''Mobile Internet''. W tym roku spółka otrzymała ''Wirtualne Telefony'' w dwóch kategoriach: ''Menedżer Roku'' dla Dominika Libickiego, Prezesa Zarządu Cyfrowego Polsatu oraz ''Kampania Reklamowa Roku''; za popularyzację Internetu LTE.


Redakcja ''Mobile Internet'' uhonorowała Prezesa Dominika Libickiego tytułem ''Menedżer Roku'' ''za rozwój Cyfrowego Polsatu i kreowanie oferty wieloplatformowej''. Za ''Kampanię Reklamową Roku'' uznano kampanię Cyfrowego Polsatu ''popularyzującą w Polsce korzystanie z superszybkiego Internetu mobilnego - LTE''. Nagrody w imieniu Prezesa spółki Dominika Libickiego odebrał Bartłomiej Drywa, Dyrektor ds. Komunikacji Korporacyjnej.


Foto: Materiały Prasowe


''Wirtualne Telefony'' nazywane polskimi Oskarami IT i telekomunikacji rozdano wczoraj już po raz dwunasty. Jak pisze ''Mobile Internet'': ''Liderzy polskiego rynku teleinformatycznego otrzymali statuetki wirtualnych telefonów za wyróżniające się na tle konkurencji rezultaty, produkty i usługi, które wprowadzili na polski rynek w 2012 roku''. Łącznie przyznano nagrody w 22 kategoriach.

Gala ''Mobile Internet'' to jedno z najważniejszych wydarzeń w środowisku nowych technologii, które co roku jest także okazją do spotkania najważniejszych przedstawicieli polskiej branży telekomunikacyjnej, informatycznej, a także znanych gwiazd ze świata kultury i show-biznesu.

W ubiegłym roku nagrodę w kategorii ''Sukces Roku'' otrzymał Przewodniczący Rady Nadzorczej spółki – Zygmunt Solorz-Żak, a Cyfrowy Polsat wyróżniono w kategorii „Usługa Roku 2011” ''za pierwszą w Polsce komercyjną ofertę dostępu do Internetu w technologii LTE''.
#1 | Prokop dnia 21.03.13 22:48
I po raz kolejny CP został nagrodzony. Gratki. Ci co tak narzekają niech spojrzą na te nagrody, byle kto ich nie przyznaje - lecz eksperci w dziedzinie. I za nic też nie - a liczba osiągnięć CP jest imponująca.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający