Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

KANAŁY POLSATU W OFERCIE NC+Drukuj

Polsat (HD)
Wystartowała oferta nowej platformy nc+. Wśród niej znajdziemy kanały tematyczne Polsatu, również Polsat HD, którego dotychczas brakowało w ofercie Cyfry+. Jakie stacje z portfolio grupy Polsat znajdują się w nc+?Oferta nc+ została zasilona kanałami: Polsat, Polsat HD, Polsat2, Polsat Film, Polsat Cafe, Polsat Play, Polsat Sport News, Polsat Jim Jam, Polsat Biznes, Polsat News, CI Polsat, TV4, TV6, Superstacja. Łącznie 11 kanałów z portfolio grupy Polsat, 2 kanały z grupy Polskie Media oraz Superstacja należąca do spółki Ster. Telewizja Polsat i jej kanały tematyczne tym samym wkraczają do nowej platformy nc+.
#1 | Mentoris dnia 21.03.13 12:37
11 kanałów z portfolio Polsat. Oouu! Ale i tak Cyfrowicze będą ujadać. Taka ich natura. Jakoś nikt z CP nie ujada tak jak oni.
#2 | mariusz414 dnia 21.03.13 13:24
a tak ze strony nc+to może by tak dali tvn 24 hd,turbo hd,style hd.ok
#3 | PN dnia 21.03.13 13:26
@mariusz414 Wątpię, abyśmy zobaczyli te stacje w CPUśmiech.
#4 | gung dnia 21.03.13 17:02
CP powinien się poprawić i pójść w stronę jakości a nie ilości nie sztuka nawsadzać kanałów bo tanie ale nie przedstawiają żadnej wartości no ale skoro Polsat 2 jest kanałem filmowym to szkoda gadać toż to archiwum seriali ATM
#5 | danielpiotrowski dnia 21.03.13 17:37
Start nc+ i ich oferta wcale niczym mnie nie zaskoczyła tak jak wcześniej pisałem to będzie drogie żniwo,ale czy przy tym stanie się to ekskluzywna platforma?Osobiście biorąc stronę analityka raczej nie ludzie zaczną uciekać do cp i nie piszę tego bo sam mam cp.W tej chwili nowy klient cp zamawiając Premuim-pełną ofertę telewizyjną płaci 89,90 oczywiście jeśli klient zdecyduje się jeszcze na pakiet rozrywka czyli kanały erotyczne w cenie 20,00 złotych płaci razem około 110,00 złotych.A w nc+ wszystko razem to 199.00 rozbój w biały dzień.Nie wierzę,że w śród średnio zarabiającej klasy nc+ zyska miłośników mowa tu również o tej klasie,która miała wcześnie n lub c+.Ci ludzie zaczną uciekać z nc+ do cp i to nie tylko moje zdanie.A kanały hd cp nie wiele brakuje do takiej liczby ta platforma nie robi nic na łapu capu dodaje kanały z rozmysłem i roBrawosądkiem.
#6 | Prokop dnia 21.03.13 22:34
Fajnie, że kanały Grupy Polsat są w nC+ ale za jaką kwotę. To samo jest w CP i o ile taniej. Nowa oferta nC+ nie powaliła mnie, jakoś tak bez polotu. Dziś sama tv nie wystarcza... LTE + tv to jest coś Z przymrużeniem oka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający