Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TV REPUBLIKA FINALIZUJE UMOWĘ Z CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
W maju br. do oferty Cyfrowego Polsatu ma dołączyć nowa stacja TV Republika. Jak informuje nadawca właśnie finalizowana jest umowa z platformą. Start kanału zaplanowany jest na 10 kwietnia, ale jak na razie w internecie.


"Finalizujemy umowę z CP i mamy nadzieję, że wystartujemy tu od maja, start w internecie będzie 10.04, jako streaming" - mówi Piotr Barełkowski z TV Republika naszej redakcji.

Redaktorem naczelnym nowej stacji będzie Bronisław Wildstein. Nadawcą Telewizji Republika jest spółka Telewizja Niezależna, której prezesem jest Piotr Barełkowski, a wiceprezesem ds. marketingu i rynku Tomasz Sakiewicz.

Przypomnijmy, że serwis cyfrowypolsatnews.pl jako pierwszy informował o toczących się negocjacjach obu stron. Dodatkowo prezes Berełkowski wspomniał, że najprawdopodobniej stacja znajdzie się na transponderze nr. 120 satelity Eutelsat Hot Bird 13E, o częstotliwości 10911 GHz, pol. V, SR: 27500, FEC: 3/4, (DVB-S2/8PSK).

''Szczegóły transpondera mogą ulec zmianie, na razie mamy informację, że planują dla nas ten''. - zapowiedział w lutym Barełkowski.
#1 | jaro25 dnia 28.03.13 10:17
Dobra Wiadomość ciekawe czy za ten kanał trzeba będzie dodatkowo płacić Z przymrużeniem oka
#2 | tadeusz242 dnia 28.03.13 13:57
Polewka TV Republika to nie dla mnie program i nie mam zamiaru go oglądać Polewka

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający