Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

ŻUŻLOWE EMOCJE W POLSACIE SPORT/HDDrukuj

Polsat Sport (HD)
Wyjątkowa niespodzianka dla wszystkich fanów żużlu. Już dziś o godzinie 18:00 Polsat Sport zaprasza na ekscytujące wyścigi, które rozpalały wyobraźnię kibiców na przestrzeni minionych 14. lat. Ponadto już 2 kwietnia mecz żużlowy Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces.14 lat z brytyjskim żużlem to połączenie stylu retro z nowoczesnością, Pink Floyd z Beyonce, Chrisa Rea z Pink, starego kina z multipleksem. Polsat Sport przygotował wykwintne danie na wielkanocne święta. Nic tak nie smakuje jak przepiękna technicznie jazda Leigh Adamsa i szalone szarże Tomasza Golloba na małym ekranie.


Natomiast relacja z meczu Wolverhampton Wolves - Belle Vue Aces (wtorek, 2. kwietnia). Na początku sezonu każdy żużlowiec szuka okazji do startów. Wiadomo jak istotne jest przetestowanie sprzętu i kontakt z motocyklem po zimowej przerwie. Przeto pracuś z Kornwalii, Chris Harris, wicemistrz świata juniorów z 2003 roku, nie próżnuje. 14 marca wystartował w memoriale Boba Kilby’ego (8 punktów) na Abbey Stadium, a przed tygodniem błysnął na torze w Birmingham. 20 marca w meczu sparingowym Birmingham Brummies pokonało Belle Vue Aces 47:43, a Harris zainkasował 12 punktów. Jeszcze wtedy na stadionie Perry Barr w Birmingham nie leżał śnieg… Jednak spadł i nie była możliwa telewizyjna inauguracji sezonu na Wyspach Brytyjskich… Trzeba uzbroić się w cierpliwość do 2 kwietnia, kiedy „wilki” z Wolverhampton podejmą „asy” z Belle Vue Manchester.

Mecz żużlowy LIVE w Polsacie Sport/HD 2 kwietnia o godzinie 20:30
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający