Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

"DUŻE DZIECI" PREMIEROWO W POLSACIEDrukuj

Polsat (HD)
Już w najbliższą środę Telewizja Polsat jako stacja ogólnodostępna premierowo wyemituje film komediowy "Duże dzieci". Dotychczas można było go oglądać na kanałach HBO(HBO/HD, HBO 2/HD, HBO Comedy/HD). Świetna komedia, w której główną rolę gra Adam Sandler.


Piątka kolegów z dzieciństwa – Marcus (David Spade), Rob (Rob Schneider), Eric (Kevin James), Kurt (Chris Rock) i Lenny (Adam Sandler) - spotyka się po trzydziestu latach. Pretekstem do tego jest pogrzeb ich ukochanego szkolnego trenera koszykówki. Mężczyźni zjeżdżają do swojego rodzinnego miasta wraz z żonami i dziećmi. Wszyscy zatrzymują się w domku nad jeziorem, należącym do zmarłego przyjaciela. Mają spędzić tam cały weekend, który przypada na amerykańskie święto niepodległości. Kumple z rozrzewnieniem wspominają dawne czasy. Rozmawiają, żartują i bawią się do upadłego. Próbują pokazać swoim dzieciom, że i oni byli kiedyś młodzi i beztroscy.

Emisja: środa 3 kwietnia o godzinie 20:40 w Polsacie/HD
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający