Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

CP: NIE MAMY NIC WSPÓLNEGO Z "ANTY NC+"Drukuj

Cyfrowy Polsat
W związku z pojawiającymi się nieprawdziwymi informacjami, że za działalnością strony www.antyncplus.pl i profilu ''Anty NC+'' w serwisie Facebook stoi Cyfrowy Polsat, platforma oświadcza, że firma nie jest ani autorem, ani fundatorem tych stron i nie prowadzi żadnych aktywności działających na szkodę platformy nc+.

"Obecność bannerów reklamowych naszej firmy na wskazanych stronach wynika z naturalnego mechanizmu działania reklamy internetowej i jest wynikiem algorytmów firm Google lub Facebook, których celem jest jak najefektywniejsze pozyskanie powierzchni reklamowej – czyli jak najskuteczniejsze dotarcie do grupy docelowej przy możliwie najniższych kosztach. Cyfrowy Polsat nie jest zaangażowany w proces doboru stron, za pośrednictwem których wyświetlają się reklamy". - czytamy w oświadczeniu Cyfrowego Polsatu.

Planowaniem i zakupem mediów dla Cyfrowego Polsatu zajmują się współpracujące z CP agencje interaktywne, a rozliczenia z aktywności realizowanych w Internecie we wskazanym zakresie są prowadzone z firmami Google i Facebook. Platforma nie posiada informacji, czy i na jakich zasadach firmy te rozliczają się z właścicielami strony www.antyncplus.pl i profilu ''Anty NC+'' w serwisie Facebook.

Cyfrowy Polsat prowadzi działalność w oparciu o najwyższe standardy etyczne i ładu korporacyjnego oraz zasady uczciwej konkurencji.
#1 | mariusz26lat dnia 02.04.13 18:35
Ja z Polsatem Cyfrowym umowę rozwiązałem i przechodzę do konkurencji. Polsat Cyfrowy był dobry na początku swojej działalności. Osobiście podpisałem na rok umowę z nC+ pakiet ok 59 złotych. Osobiście uważam choć nic mi do tego że w Polsacie bardzo dużo Rosjan pracuje i wydaje mi się że to po prostu rosyjska firma działająca w Polsce. Osobiście nic do tego kraju nie mam.Pokazuje język
#2 | Adam Okoniewski dnia 02.04.13 21:49
Ja mam odwrotne zdanie. To CP jest lepszy. Mi właśnie się zakończyła umowa z C+ i jestem z tego bardzo zadowolony że nie będę pchał dużej kasy (ponad 100 zł) za coś co w CP mam o połowę mniej. Może nie będę miał Ligi Mistrzów, LE czy angielskiej czy też hiszpańskiej ligi. Ale sport to nie wszystko. Można też film obejrzeć. I co najważniejsze za niższą cenę.
#3 | mariusz26lat dnia 03.04.13 12:21
No właśnie za dużo sportu w polsacie jest zdecydowanie. A z nC+ jestem zadowolony i koniec.

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający