Newsletter

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami dotyczącymi Cyfrowego Polsatu i spółek zależnych. Zapisz się do bezpłatnego newslettera serwisu cyfrowypolsatnews.pl.

Kontakt

Warto odwiedzić

Twitter

Ostatnio na forum

Facebook

TLC HD I 13TH STREET W OFERCIE CPDrukuj

Cyfrowy Polsat
Dziś w nocy tj. z 3 na 4 kwietnia Cyfrowy Polsat włączy testowo do swojej oferty dwa nowe kanały: TLC HD oraz 13th Street Universal. Kanał TLC HD dołączy do Pakietu Familijnego Max HD i będzie dostępny na pozycji 129, natomiast 13th Street Universal zasili pakiet Film HD i uplasuje się na pozycji 51 listy operatora.


TLC HD
Oferta kanału dostosowana jest do potrzeb kobiet, które szukają różnorodnej rozrywki. W związku z tym w jego ofercie znajdują się programy poruszające tematy mody i trendów, urody, gotowania oraz wystroju wnętrz. A także programy opisujące trudne sytuacje życiowe dotykające tematów zdrowia i problemów z prawem. TLC HD jako dostawca kobiecej rozrywki nie zamyka się w stereotypowym myśleniu o kobietach, jako tych skupionych jedynie na domu i wyglądzie. Stara się dotrzeć do tych kobiet, które są ciekawe świata i które lubią, gdy prowokuje się je do myślenia. Kanał emituje programy 24 godziny na dobę.

13th Street Universal
13th Street Universal to kanał intrygi i sensacji, który zapewnia swoim widzom ciekawe, zajmujące historie ze zbrodnią w tle. To jeden z najchętniej oglądanych kanałów w Europie. Jest źródłem uniesień dla każdego widza, który szuka wyzwań i emocji. Tylko tutaj widzowie mogą obejrzeć najlepsze seriale i filmy kryminalne, prawnicze oraz sądowe. 13th Street kierowany jest do widzów, którzy uwielbiają rozwiązywać kryminalne zagadki, zgłębiać umysły przestępców lub po prostu poczuć strach.

O dacie oficjalnego startu powyższych kanałów na platformie, Cyfrowy Polsat poinformuje wkrótce stosownym komunikatem prasowym.
#1 | Marcin81127 dnia 03.04.13 20:27
Gwarantowane czy nie? Bo to teraz najważniejsza kwestia Polewka
#2 | Michal Juskowiak dnia 03.04.13 20:31
Na razie testowo.Uśmiech
Cyt:
O dacie oficjalnego startu powyższych kanałów na platformie, Cyfrowy Polsat poinformuje wkrótce stosownym komunikatem prasowym.
#3 | mikun8 dnia 04.04.13 08:18
Teraz CP wszystkie nowe kanały będzie dokładał do nowych pakietów żeby strych klientów zmusić do nowej oczywiście droższej pakietyzacji robi to dlatego że NC+ strzeliło sobie w kolano ofertą pakietową i cenami (chociaż teraz NC+ w końcu zaczęło myśleć, trochę późno) ale przed startem NC+ Polsat cichutko siedział i tylko kombinował co też pokaże nowa platforma .Trudno NC+ pomogło CP w prowadzeniu dalej polityki najważniejszy nowy klient a starzy abonenci nie ważne JUŻ ICH MAMY ! Brawo NC+ teraz CP będzie dopiero uwielbiał sam siebie okBrawo

Dodaj komentarz

Nick:

Kod potwierdzający:
Kod potwierdzający